ParaMythology

Pełna wersja: Sierociniec
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Gość

Sierociniec

[Obrazek: 7324829.2.jpg?l=1347252284000]

Laura spędziła dzieciństwo dorastając w sierocińcu, otoczona troskliwą opieką wychowawców i przyjaźnią dzieci, które były dla niej niczym bracia i siostry. Teraz, jako trzydziestoletnia kobieta, wraca w "rodzinne" strony wraz z mężem Carlosem i siedmioletnim synkiem, Simonem. Jej marzeniem jest ponowne otwarcie porzuconego przytułku i stworzenie ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych.

Dom i tajemnicza okolica pobudzają wyobraźnię Simona – chłopiec zaczyna snuć nieprawdopodobne opowieści i wymyślać nie do końca niewinne zabawy... Sytuacja ta zaczyna bardzo niepokoić Laurę, tym bardziej, że przywołuje echa dawno zapomnianych, dręczących wspomnień z jej własnego dzieciństwa. Jest przekonana, że coś przerażającego kryje się w murach starego domu...
Widziała ten film w kinie, wychodząc z niego słyszałam dużo negatywnych opinii na jego temat. Moje odczucia były takie: bardziej jest to dramat z elementami horroru niż sam horror. Ogólnie dobra fabuła filmu, akcja dobrze nakręcona. Film po polecenia.
Widziałam go niedawno, nie czytałam wcześniej żadnych recenzji, więc na nic się nie nastawiałam ale jestem mile zaskoczona samym filmem. Jest ciekawy, można go polecić.