ParaMythology

Pełna wersja: Gadające zwierzęta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Gość

Co oznaczają rozmawiające zwierzęta w snach ? Takie które potrafią mówić. Oraz takie które są lekko zdeformowane względem realnych zwierząt.

W moim śnie była krowa. Ale to nie była normalna krowa tylko wyglądała jak stojąca puszka na nogach która była czarno-biała z kwadratową głową krowy. Do tego umiała mówić ;o

Co taki sen może oznaczać wg Was ?
Krowa oznacza dobrobyt, szczesliwa rodzina, polepszenie finansow. Uśmiech

Gość

Dzięki Happy ale ta krowa była hm kwadratowa ;o
Bo to krowa z minecrafta ;P

http://www.forum.paramythology.pl/images/uwaga.png) no-repeat scroll center rgb(36, 36, 36);width: 60%; margin: 0 auto; border: 1px solid #B80000; ">

Proszę nie pisać offtopów.
Gron

Gość

Hehe ale ta była w kształcie puszki ? ;|
Moze powinienes zagrac w Lotto i bedzie szczescie "do kwadratu." Mruga2
Przestańcie offtopować!
Mhm... skoro Victoria napisała że krowa oznacza dobrobyt, no to może te zdeformowane zwierzę oznacza to że czasami będzie bardzo źle, a znowu za jakiś czas bardzo dobrze, będzie Ci się żyło w dostatku lub też w nędzy.
Tylko, nie do końca wiem co miało oznaczać te mówienie, może to jakiś znak przed czymś złym.
Mi śniła się kotka, którą zdechła mi parę lat temu. Po prostu śniłam, że jest u mnie w pokoju. Była trochę większa i gadała ze mną o jakiś nieważnych tematów, ta rozmowa właściwie nie miała żadnego sensu. Cóż, kotka jak za życia była cała czarna i miała wielkie zielone oczy. Haha twój sen naprawdę brzmi jak te krowy z minecrafta. Happy ja myślę o snach jak o wiadomościach od naszej podświadomości. To wygląda jak zwierze, które zostało przyrównane do maszyny, a równocześnie ono mówi. Brzmi trochę jak jakiś scenariusz sf ;D super-krowy-beczki do tego zmechanizowane. XD