ParaMythology

Pełna wersja: podroz, most, cmentarz, laka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie pamientam, jak sie moj sen zaczol. Pamientam, ze byle w podrozy co dziwnne w miescie w ktory nigdy nie mieszkalem ale dosyc blisko mojego pochodzenia. Snilo mi sie centrum handlowe i lotnisko jak rowniez linie lotnicze (w miesie tym w rzezywistosci nie ma lotniska). Pozniej zreygnowalem z przelotu i udalem sie w kierunku dworca zeby wyjechac z miasta. Dlugo szedlem pod gorke, ale i tak udalo mi sie wyprzedzic kilka osob. Miasto bylo totalnie zablokowane przez roboty drogowe, splytalem sie o droge i zostalem skierowany na nie znany mi wczesniej szlak. Im dalej brnolem, tylko bardziej sie dziwilem, ze nie wiem gdzie jestem. W koncy wszedlem na wiszacy liniany most. Byl on zawieszony dosyc wysoko nad zienia, patrzylem w dol i jakos sie nie obawialem, chociaz most trzeszczal. Pozniej ukazal mi sie cmentarz na pagorku, a ja przeszedlem nad nim po moscie. Most byl zawieszony, jak dla mnie zeby ominac cmentarz. Jak przeszedlem most za cmentarzem byla sciana po ktorej dziewczyna, ktora szla za mna pokazala mi jaks z niej zejsc. Jak udalo mi sie zejsc z mostu i sciany ukazala mi sie niesamowita laka na wzgorzach a w oddali malownicza wies. biedlem po lace, a dziewczyna wolala zeby na nia zaczekal. zaczelismy rozmawiac i tu sie moj sen urwal.
Witaj, interpretacja tego snu jest dosc prosta. Chodzi o to, zebys w najblizszym czasie (rok co najmniej) nie zmienial miejsca zamieszkania na stale. Nie zyj wydarzeniami z przeszlosci i zbytnio nie wybiegaj w przyszlosc, unikaj ryzykownych rozrywek w podejrzanym towarzystwie. Prawdopodobnie w twoim zyciu zjawi sie ta dziewczyna ze snu, mozliwe ze to bedzie dla ciebie ta jedyna. Skoro cie prosi, zebys na nia "poczekal", to posluchaj. Pewne rzeczy dzieja sie same, we wlasciwym miejscu i czasie. Uśmiech