ParaMythology

Pełna wersja: Straszne sny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć.
Jestem tu nowa, więc za wszelkie błędy przepraszam.
Od kilku dni mam sny. Budzę się później i długo nie mogę usnąć, a kiedy już usne one znowu się śnią. Są różne, ale najgorsze i najdziwniejsze były wczorajszej i dzisiejszej nocy.
Wczoraj śniło mi sie moje mieszkanie, znaczy mieszkanie połozone tam gdzie moje, bo zgadzał się tylko mój pokój. W mieszkaniu był totalny syf, rdza i smród. Mieszkał tam młody ojciec z dzieckim, może 5-letnim. Nie wiem czy tam nocowałam czy mieszkałam, ale raczej tylko nocowałam. W tym śnie pojawił sie jeszcze wątek, że mama puściła mnie wraz z rodizną na jakiś wyjazd czy coś do Warszawy, pamiętam, że się tam zgubiłam, znaczy w sumie wiedziałam gdzie iść, a właściwie starałam się wiedzieć. Ogromne ulice, tłum ludzi i chyba spanikowałam. Później pamietam jak przechodziłąm przez jakiś most, rodzina gdiześ w oddali też. Gdzieś w miedzyczasie pojawiła się jakas polana, na któej byłam z ludźmi, których w rzeczywistości nie znam, tam ich znałam, widzieliśmy duchy, szukaliśmy ich. Dziwne, bo już od dośc dawna nic o duchach nie czytałam, horrory też odeszły na bok.
Dzisiaj śniło mi się, że dowiedziałam się, że mój tata i brat mieli wypdek, chciałam popełnić samobójstwo, byłam w szpitalu, matka zabrała mnie do ginekologa nie wiedzieć czemu. Ona jakoś nie była przejęta śmiercią ojca i brata.
Obudziłam sie o 3.45. Pamietam, bo spojrzałam na zegarek. Po długich próbach zaśnięcia znowu śnił mi siepociąg, jechałam z mamą i babcią, był pełen ludzi, szukałyśmy tam miejsc.
Czy te sny cos znaczą? Martwię się o brata i ojca, bo jeszcze żaden sen nie był tak realistyczny.
Dziękuję z góry.
Wątpię, aby obrazki przedstawione w śnie były w 100% odzwierciedleniem rzeczywistości. Nie spotkałem się jeszcze z tym, aby tak zróżnicowany sen miał jakieś znaczenie. Z rozbudowanymi snami jest tak, że mogą mieć wiele znaczeń - ja bym polecił ostrożność i uwagę. Wypadek ze snu może być jakąś niemiłą sytuacją dotyczącą osób brata i ojca. Ginekolog może się kojarzyć z ciążą.

Nawiązując do duchów - takich rzeczy się nie zapomina. Chociaż czasem coś ginie w świadomości to podczas snu jak najbardziej może być wygrzebywane przez podświadomość (rzecz naturalna) Mruga2
Też miałem różne realistyczne sny, jak z horrorów itp. Marcelo ma racje wiele rzeczy ukazuje nam się w snach przez to że siedzi nam to w podświadomości.
Ja miałem przypadek, że część snów było pod wpływem demonów, lub bytów demonicznych. Często wybudzając się widziałem je i odpędzałem.
Sny najlepiej jednak rozpoznać jest śniącemu dlatego polecam medytacje z intencją poznania treści snu Uśmiech a przed snem afirmacje lub modlitwe ochronną lub stworzenie jakiegoś talizmanu (polecam krzyż prosty lub biały pentagram na szyje same w sobie te symbole są ochronne), co zniweluje nam ewentualne działanie bytów negatywnych lub zmniejszy ich siłe. Uśmiech

Zawsze warto być uważnym jednak nigdy nie dać się nastraszyć bo strach karmi negatywne byty. Mruga2