ParaMythology

Pełna wersja: jakim jestem zywiolem?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałabym się dowiedzieć czy ludzie mogą utożsamiać eis z żywiołami i jeśli tak to jak sprawdzić jakim się jest? I czy to możliwe aby człowiek mógł być 2 lub więcej żywiołami bo gdy czytałam ich to nie pasuje tylko do jednego. Bardzo proszę o odpowiedzi i z góry dziękuje Uśmiech
Na naszym portalu jest horoskop zachodni, gdzie można sprawdzić między innymi jaki żywioł przypisany jest do danego znaku. Horoskop jest dostępny tutaj: HOROSKOP (wystarczy wpisać datę urodzenia).

Co do mnogości żywiołów - trzeba wspomnieć, że wykluczają się parami, a posiadanie dwóch przeciwieństw raczej nie jest możliwe.
Jestes takim zywiolem jakim sie czujesz. Kazdy czlowiek to mieszanka zywiolow ale bywa, ze z czasem zaczyna dominowac jeden lub dwa. Przyporzadkowanie zywiolow wedlug daty urodzenia ma swoj sens we wrozbach i na pewno kilka cech zbieznych kazdy znajdzie. Ale ja uwazam, ze najlepszy sposob okreslenia indywidualnego zywiolu to obserwacja samego siebie. Sprobuj wyczuc, do ktorego z zywiolow ciagnie cie najbardziej- czy lubisz ogien czy wode? a moze moze pracowac w ogrodzie na ziemi? moze lubisz latac na paralotni i wiatr? co daje ci najwieksza sile (energie)? Moze sie okazac, ze jestes mieszanka w ktorej dominuja np. dwa zywioly, co sie czesto zdarza. Uśmiech
wyszło mi, że jestem ziemią i wodą, to chyba możliwe, nie?
(20.08.2014, 16:06)wilk99 napisał(a): [ -> ]wyszło mi, że jestem ziemią i wodą, to chyba możliwe, nie?

Tak to możliwe. Nie można być związanym z dwoma przeciwnymi żywiołami czyli:

Ziemia, Powietrze
Woda, Ogień.