ParaMythology

Pełna wersja: Czy istnieje jakaś możliwość na kontakt z wampirem?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, chciałabym poznać odpowiedź, na zadane przeze mnie pytanie w temacie. Na starcie wam mówię; darujcie sobie chamskie, niczego nie wnoszące odpowiedzi. Rozumiem, że przez większość z was, mogę być odebrana jako dziecko zafascynowane zmierzchem- ale oświadczam, że tak nie jest. Uśmiech Myślę, że zadanie tu pytania; 'Czy ktokolwiek z was jest wampirem?' byłoby niestosowne i głupie, zważając na to, iż i tak by się nikt publicznie nie przyznał, tak więc moje pytanie brzmi; Czy jest jakiś sposób komunikacji z wampirem? Jakieś sposoby? Oczywiście oprócz tych śmiesznych rytuałów, ze świeczką czy włosami Uśmiech
Jeśli ktoś woli rozmowę prywatną; 45502313 moje gg.
Wszystko generalnie sprowadza się do tego kim tak naprawdę są i czy chcą się ujawniać. Jeśli istnieją to pewnie jest możliwość kontaktu z nimi, jeśli to tylko wymysły mityczne to już będzie trudniej. Niemniej jednak póki nie udowodniono ich nieistnienia jest możliwość kontaktu Mruga2
Może podstawowe pytanie... Po co Ci kontakt z wampirem? :P