ParaMythology

Pełna wersja: Czy zwierzęta mają duszę?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
(15.11.2014, 19:49)Tygrys napisał(a): [ -> ]Musisz wziąć pod uwagę ze demony które pojawiły się XX wieku po zejściu zostali zepchnięci do Królestwa Zwierząt, dlatego niektóre można zaliczyć do inteligentnych. Z tego powodu jestem wegetarianinem. raz ze kocham zwierzęta, po drugie ich wibracja jest niekorzystna dla człowieka, a szczególnie gdy je jakiś demon posiadał. Mało kto o tym wie.

Tygrys, a o tym to nie wiedzialam. Skad takie informacje posiadasz?
(16.11.2014, 13:13)Victoria napisał(a): [ -> ]Tygrys, a o tym to nie wiedziałam. Skąd takie informacje posiadasz?
Na pewno nie uwierzysz, ale te wiadomości o których pisze, są autentyczne i pochodzą z najwyższej "polki duchowej" a ze nie jestem egoista, to się czasami dziele aby wzbudzić przynajmniej ciekawość. Jakbyś miała jakiś dylemat lub niewytłumaczalne, lub problematyczne zapytanie, i jeżeli będę w stanie Ci odpowiedzieć, chętnie to zrobię.
Skoro z "najwyzszej polki", to nie bede drazyc. Przyznaje, ze troche mnie zaskoczyles. Dziekuje. Uśmiech
(16.11.2014, 17:46)Victoria napisał(a): [ -> ]Skoro z "najwyzszej polki", to nie bede drazyc. Przyznaje, ze troche mnie zaskoczyles. Dziekuje. Uśmiech
To są bardzo delikatne sprawy a nie zawsze można się tym afiszować .Pozdrawiam.
I have read it in one of my Instagram feeds - "Thomas Aquinas spoke about animals having souls, but they weren't like ours, and St. Francis of Assisi considered animals as God's creations to be revered and respected, "Schmeidler, a Capuchin Franciscan, said. According to him, the Catholic Church has traditionally taught that animals do not go to paradise. Animals have souls, however, most Hindu academics believe that during the reincarnation process, animal souls evolve into the human realm. Yes, animals follow the same life-death-rebirth cycle as humans, but at some time, their souls leave their bodies and enter human bodies in order to be closer to God.
Stron: 1 2