ParaMythology

Pełna wersja: Dziwne odgłosy - Film z nocy spędzonej w opuszczonym Szpitalu psychiatrycznym
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Parę dni temu ze znajomymi spędziłem parę godzin w opuszczonym domu psychiatrycznym w Otwocku "Zofiówka"
Był to nasz pierwszy ale nie ostatni taki wypad.

Chciałbym otrzymać waszą opinię na temat dźwięków które zarejestrowaliśmy
W tym czasie :
7:00-7:10
8:12-8:24
29:03-29:10

https://www.youtube.com/watch?v=3su8R25b74g

Czy waszym zdaniem to coś nienaturalnego ? czy jest to jednak zwykły wiatr ?
Jak wspaniale, że mamy takie grupy w PL. Pozwoliłam sobie skorzystać z Twoich podpowiedzi i włączyłam ten czas, który wskazałeś. Oglądając miałam wrażenie, że to taki odgłos, jakbym zasypiała, robiła się już taka cisza i ktoś coś mi szepnął do ucha i się natychmiast przebudzałam. Ale to moje wrażenie. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy to wiatr. Była możliwość, bym tam hulał? Jaka w ogóle była pogoda? Wydaje mi się tylko, że jak wiatr się "sączy" zakamarkami to bardziej "wyje" niż "szepce". Ale ekspertką nie jestem. Fascynatką owszem Uśmiech
Mam nadzieję, że będzie więcej takich filmów Mruga2
Wiatr tamtego dnia nie był duży, aczkolwiek cały budynek jest pozbawiony okien i drzwi więc różnie można w tej chwili to interpretować. Jestem pewien tylko tego, że nigdy nie czułem się tak niepewnie jak tam szczególnie w piwnicy...
no moim zdaniem wiatr to nie był na pewno, zbyt gwałtowne i pojedyncze jak na wiatr.