ParaMythology

Pełna wersja: Wasze podejście do życia po śmierci
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
ja niestety nie ufam nikomu i niczemu jeśli chodzi o życie po śmierci. Większość ludzi umyśliła sobie w główce własny obraz tego co będzie i karmią tym naiwnych ludzi. Może się mylę może nie. Zobaczymy Mruga2
Tylko nie można negować tzw. kontaktów z duchami, bo że one istnieją to praktycznie fakt. Ciężki to temat gdzie nie da się udowodnić czarno na białym ...
A widziałeś jakiegoś? Uśmiech
(28.09.2014, 11:31)Nuwanda89 napisał(a): [ -> ]A widziałeś jakiegoś? Uśmiech

Istnieją. Ja nie tylko widziałem, ale też dotykałem własną ręką.
Nie będę się spierać Uśmiech
Jeszcze nie widziałem, może kiedyś się zdecyduje na to, na razie zbyt mało wiem i nie mam zaufania co do swoich "umiejętności" wywoływania.
Poczytaj Allana Kardeca polecam to idealna podstawa wiedzy o duchach.
(23.02.2011, 12:29)Marcelo napisał(a): [ -> ]Uważacie, że po śmierci istnieje jakiś świat, bądź coś? Jakie macie podejście?
Mogę stwierdzić autorytatywnie, ze życie na tym padole nie kończy się w raz ze śmiercią, lecz jest to przejście w wymiar astralny. Zycie na ziemi jest nieprawdziwe, pod tym względzie ze identyfikujemy się z ciałem, a życie którego doświadczamy jest wynikiem prawa przyczyny i skutku,i dużego wpływu na nie nie mamy. Natomiast po drugiej stronie my jesteśmy prawdziwi, ale życie tam jest nadal nieprawdziwe. Pozdrawiam.
Nadal nieprawdziwe? Rozwiniesz troszkę Tygrysie Uśmiech .
(09.11.2014, 12:33)Arronax napisał(a): [ -> ]Nadal nieprawdziwe? Rozwiniesz troszkę Tygrysie Uśmiech .
Jakie masz zastrzeżenia? Konkretnie.
"Natomiast po drugiej stronie my jesteśmy prawdziwi, ale życie tam jest nadal nieprawdziwe"

O ten fragment mi chodzi.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8