ParaMythology

Pełna wersja: Dziwne zachowanie mojego organizmu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
po pierwsze chciałem się przywitać . a teraz moja sprawa . Mianowicie od jakiegoś czasu mieszka w mym bloku młode małżeństwo. zdążyłem ich już trochę poznać . lecz dopiero teraz zaczołem zwracać uwagę na to że gdy jestem u nich np (na browarku) ,gdy siada koło mnie bądź zbliża się do mnie ( dzieje się tak nawet gdy jej nie widzę ) mój organizm zachowuje się bynajmiej dziwnie zaczynam się trząść bezwarunkowo. trząść w dość dziwny sposób którego sam n ie umiem określić z góry dziękuje za pomoc
ona czy on a może pies ?? kto/co siada lub się do ciebie zbliża?
Równie dobrze to może być ona...Wiesz pszczółki i kwiatki takie tam :P
Czy mógłbyś dokładniej określić o kogo dokładnie chodzi i trochę więcej szczegółów.
Dokładniej chodzi mi o kobietę w wieku 25-29 lat dość ładną , zbliża mam namyśli odległośc około od 3-2,5 metra odemnie gdy siedzi obok to już wgl. zero ogarnięcia .... nie jest to jakieś zabujanie czy zauroczenie. traktuje ją jak zwykła sąsiadkę czy coś poprostu trzęsę się zazwyczaj na nogach łapią mnie krótkotwałe skurcze a raczej zaciśnięcia mięsi co o o dziwo zauważyłem że i u niej występuje coś podobnego mam na myśli drgania rąk itp. to jest dziwne , logiczne że nie bd o tym z nią gadał bo to by mogło już brzmieć bynajmiej dziwnie.
edit: nie zdażyło mi się to jeszcze nigdy przy żadnym innym człowieku
bardźo mało możliwe ale ma może to coś wspólnego z bardźo częstymi wcześniej około rok temu dziwnymi snami , codziennymi zmorami , i ciągłą obecnością czegoś gdy kładłem się spać
Byleś z tym u lekarza lub psychiatry jeżeli tak jaki wynik i co ci powiedział.
Możliwe że wasze energie się kłócą coś jak niedopasowane trybiki w zegarku ,lecz powinno temu towarzyszyć zmęczenie u ciebie lub u niej ,ból głowy i tym podobne objawy.
Mogłeś wypić miksturę nieprzeznaczoną dla siebie .
Równie dobrze może występować efekt rezonansu waszych energii to kiedy energie w spół grają na wysokim poziomie i odpowiadają wzajemnie na swoje istnienie.
Niestety możliwości jest wiele i bez bliższego poznania można spekulować.
postaram się zaobserwować więcej szczegółów. na co powinienem wzrócić uwagę?
Naj ogólniej na wszystko cokolwiek może przybliżyć nam ocb :P
kolejny motyw . moje niektóre mięśnie zachowują się tak jakbym dostawał lekkim prądem. w dany mięsień. np takie ala skurcze lecz nie bolesne. i inny dość dziwny raczej zbieg okoliczności cały dzień bolała mnie głowa jakaś migrena albo coś gdy zjawiła się dana osoba o dziwo głowa nagle przestała mnie boleć. a gdy odeszła ból powrócił. zbieg okoliczności? kolejny? nie mam już pojęcia zastanawiam się czy to tylko wina mojej psychiki czy coś innego... naprawde jestem rozbity. zauważyłem że te drgania itp mają durzy bpływ od nastroju tej osoby. kiedy jest wesoła czuje jakbym dostawał cały czas prądem< nie bolesnym> po różnych mięśniach zazwyczej nogi czasem jakiś niekontrolowany skurcz na barku <takie ala zaciśnięcie mięśni,> ale głównie nogi. a psychicznie czuje się jakbym no nie wiem makabrycznie uspokojony i odstresowany.....
Domyslam sie, ze ta kobieta jest wampirem energetycznym, byc moze swiadomym. Unikaj z nia jakichkolwiek bliskich kontaktow i odwiedzin. Po prostu trzymaj sie od niej z daleka.
popracuj nad aurą, wzmocnieniem jej. Na podstawie swojej aury możesz stworzyć też tarcze. To tak zapobiegawczo. Jak masz chwile spróbuj medytować i próbować wyczuć czy coś jest. Nie wiem jak to ująć ale możesz zobaczyć nawet twarz osoby atakującej(ssącej energie) lub wyczuć linie energetyczną którą jest ona pobierana od Ciebie.