ParaMythology

Pełna wersja: OUIJA - czego NIE wolno
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mamy już dwa tematy tabliczce Ouija, ale chciałam zamieścić osobno ostrzeżenie, jak na pewno nie należy postępować. Posta u siebie na profilu umieściła osoba, którą mam w znajomych i która tą tabliczką się posługuje. Niestety nie skorzystał z zaproszenia mojego na forum, ale pozwolił mi tekst umieścić. Troszkę szkoda, bo na pewno będziecie mieli pytania, a ja niestety nie będę mogła profesjonalnie odpowiedzieć. Mam jednak nadzieję, że poniższa informacja się przyda.

Rafał Jacek z FB napisał(a):Jest wiele stron internetowych, które traktują o Ouija. Jednak skupiają się one raczej na sposobach jej używania, niż przestrzegania kiedy tego nie robić. Oto kilka bezwzględnych zasad dotyczących "bezpieczeństwa" pracy z tym narzędziem :

1. Nigdy nie proś się o udowodnienie obecności, nie proś o zamanifestowanie się energii! (To narusza i tak już nadszarpniętą granicę pomiędzy naszymi światami).

2. Nigdy nie zdejmuj palców z wskaźnika, dopóki nie pożegnasz się z "gościem". Bez pożegnania (prośby o odejście) byt chętnie zostanie i tylko jeden Bóg wie, jakie będą tego skutki.

3. Nigdy nie używaj Ouija w samotności ani w miejscu, w którym mogą się zbierać energie, na przykład na cmentarzu, w "nawiedzonych" domach, miejscach jakiejś wielkiej tragedii! Tabliczka ma na celu kontaktowanie się z konkretnym bytem a nie całą "plejadą" - nie będziemy w stanie zapanować nad energiami.

4. Nie pozwól bytowi/bytom liczyć wstecz ani tym bardziej recytować alfabetu. Jeśli ukończą taką recytację lub ukończą odliczanie będą w stanie "uciec z planszy".

5. Jeśli wskazówka kilkakrotnie pokazuje cyfrę 8 lub 6 (osobiście to zweryfikowałem), oznacza to, że jakiś negatywny byt przejął kontrolę nad planszą; jednym sposobem ochrony przed przejęciem kontroli przez "złego ducha" jest natychmiastowe użycie wskazówki w odwrotnym położeniu!

6. Jeśli tabliczka zacznie udzielać agresywnych, wulgarnych odpowiedzi, natychmiast ją zamknij! Jeśli z jakiegoś powodu odczujesz niepokój rozmawiając z duchem, zamknij tabliczkę! (Zamknięcie polega na pożegnaniu się z bytem i natychmiastowym zakończeniu seansu).

7. Zawsze o wszystko pytamy się TRZY razy. Byt za trzecim razem powie prawdę ( liczba 3 odwołuje się do Trójcy Św. - nie będę teraz rozwijał dlaczego). Pomimo wszystko nie wierz we wszystko co powie tabliczka.

8. Nie próbuj zniszczyć tablicy Ouija poprzez jej spalenie czy przepołowienie. Jeśli musisz z jakiegoś powodu się z nią pożegnać, oddaj ją osobie która jest zainteresowana przyjęciem takiego prezentu.

9. Po zakończeniu seansu, o czym w ogóle już nie ma żadnej wzmianki, zawsze oczyśćmy mieszkanie, tak jak w przypadku osobistego spotkania z klientem. Najlepiej jest zapalić białą świecę za duszę , z którą rozmawialiśmy.

10. Na koniec pamiętajmy, Tabliczka zawsze, ale to zawsze musi być zabezpieczona - najprostszym sposobem jest owinięcie jej w czarny materiał i schowanie w miejsce, które nie jest dostępne dla każdego.
Kiedyś zrobiłam sobie ową tablicę ouija, nie używałam jej, bo stwierdziłam, że jestem za młoda na to i jeszcze przyjdzie na mnie czas... Po powrocie ze szpitala okazało się, że moja mama ją spaliła i w nic się nie stało. Happy