ParaMythology

Pełna wersja: Podróże Astralne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czyli tzw. podróże we śnie.

C.D.N.
Czy mieliście kiedyś doświadczenia opuszczania ciała we śnie? Albo inaczej po prostu jakiekolwiek poczucie wędrowania i po prostu kontroli nad snem?

Są do tego pewne ćwiczenia, powoli zaczynam się w to wdrażać.
Jeśli ktoś na ten temat coś wie, to chciałbym się dowiedzieć co to są te marzenia senne? Tzn. co je wywołuje, gdzie się rozgrywają, kto je ogląda i czym patrzy na obrazy senne?
"Marzenia senne" są to w najprostszy sposób mówiąc sny. Objawiają się jako obrazy (czasem nawet czarno-białe), dźwięki itp. Niektóre są bardzo realistyczne i wydaje ci się, jakbyś tam żył. Inne wydają się bez senesu. Jednak nawet ten bez sensu ma często ważne znaczenie. W XIXw. Zygmunt Freud stworzył tak zwaną "Psychoanalizę", która ma zajrzeć nam w głowy i wykryć stany lękowe.
Jakbym się pomyliła, proszę o poprawę Uśmiech
(11.09.2014, 17:35)Shizuko.chan napisał(a): [ -> ]"Marzenia senne" są to w najprostszy sposób mówiąc sny. Objawiają się jako obrazy (czasem nawet czarno-białe), dźwięki itp. Niektóre są bardzo realistyczne i wydaje ci się, jakbyś tam żył. Inne wydają się bez senesu. Jednak nawet ten bez sensu ma często ważne znaczenie. W XIXw. Zygmunt Freud stworzył tak zwaną "Psychoanalizę", która ma zajrzeć nam w głowy i wykryć stany lękowe.
Jakbym się pomyliła, proszę o poprawę Uśmiech

Dzięki ale nie odpowiedziałaś mi na moje zapytanie.
Wiem c: Nie wiem dokładnie jak to powiedzieć; to jest u nas wrodzone. W sumie liczyłam na jakiś ratunek. Uśmiech