ParaMythology

Pełna wersja: Imladis zaprasza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Uśmiech
Chciałem was zaprosić na forum Imladis http://imladis.p2a.pl/
Czym jest Imladis? Jest to forum dyskusyjne na którym duskutujemy sobie o duchowości, i zgłębiamy zagadki natury ludzkiej, ale nie tylko, bo panuje u nas duża swoboda, i tak naprawdę rozmawiamy o wszystkim.

Mamy wielu stałych użytkowników, ale zawsze jesteśmy otwarci na nowych, więc jeśli chcecie do nas dołączyć, to czekamy na was z otwartymi ramionami, i napewno nie pożałujecie.

Pozdrawiam.
Wygląda mi to na zwyczajny spam lub jakiegoś żołnierza który ma nabrać rekrutów do jego sekty. Nie wiem gdzie są władze tego forum i czemu nie usuwają takiego gówna skoro to ma na celu reklamę innego forum. Skoro byle kto może sobie reklamować inny portal na tej domenie ? Może zróbcie sobie muzeum reklam? Będziecie oryginalni bo nikt nie ma takiego muzeum szczególnie w internecie. Możliwe że w ten sposób zdobędziecie więcej użytkowników niż liczy teraz strona. Przejrzałem tamte forum i jest mniej przejrzyste od tego, a postów miliony razy więcej niż to. Moim zdaniem to wy reklamujcie swoje forum na ich forum a nie odwrotnie!! Więc K**** ruszajcie, zróbcie krucjatę na tamtym forum bo ja zrobię to na tym !!!Mruga2
Leo zastanów się czasem zanim coś napiszesz, skoro ta reklama tu jest to chyba logiczne, że jest na to zgoda administracji.
Szkoda tylko, że darmowy hosting. Kopie zapasowe chociaż robicie?
Tosz to sto lat temu było Uśmiech
Dawno temu, za górami, za lasami, był sobie temat "imladis zaprasza". Ten temat stał opustoszony, aż odkrył go satanista.

THE END
Sprostowanie. 666 nie jest satanistą, gdzieś tam tak pisał Uśmiech 
A i prawda była taka, że Marcelo ustalał wymianę postów, coby nie odbiegać od tematu.
Wątek nie jest zamknięty więc można pisać. Przeglądam w wolnym czasie wszystkie możliwe, losowe wątki  :P