ParaMythology

Pełna wersja: Wypełni ktoś? Proszę :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej Kochani!

Ponieważ w czerwcu się bronię a temat mojej pracy dotyczy zjawisk i miejsc nadprzyrodzonych postanowiłam podzielić się z Wami moją ankietą z ogromną prośbą o jej wypełnienie. Kwestionariusz przeznaczony jest dla ludzi jeżdżących do miejsc uznanych za nadprzyrodzone, nieważne czy to w Polsce czy poza naszym pięknym krajem. Zdaję sobie sprawę z tego, iż ankieta jest dość długa i wymagająca ale zależy mi na jak najdokładniejszym poznaniu profilu osoby zajmującej się tego typu wyjazdami. Poniżej macie link do moich wypocin. Pomóżcie proszę Uśmiech Z góry dziekuję Uśmiech Z dołu również Uśmiech

http://interankiety.pl/interankieta/9010...f388b01c77
Przyznam, że bardzo ciekawy temat pracy Uśmiech Oczywiście ankietę wypełniłem i z chęcią poznałbym jej wyniki!

Pozostaje życzyć tylko powodzenia! Mruga2
(18.02.2015, 18:49)Marcelo napisał(a): [ -> ]Przyznam, że bardzo ciekawy temat pracy Uśmiech Oczywiście ankietę wypełniłem i z chęcią poznałbym jej wyniki!

Pozostaje życzyć tylko powodzenia! Mruga2

Dziękuję Ci bardzo Uśmiech Jak już się obronię i będę miała zrobioną całą analizę ankiet chętnie się nią z Tobą podzielę Mruga2
Zrobione Mruga2
Powodzenia!
(19.02.2015, 08:58)asathor napisał(a): [ -> ]Zrobione Mruga2

Dziękuję Mruga2

(19.02.2015, 09:39)Arronax napisał(a): [ -> ]Powodzenia!

Dzięki Mruga2