ParaMythology

Pełna wersja: pomocy !!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
chcialabym wiedziec czy ktos jest tutaj taki kto widzi slyszy odczuwa duchy badz miewa dziwne sny ?
Dziwne sny mamy wszyscy, większość osób jednak po przebudzeniu się, nie pamięta ich. A duchy może odczuć każdy, kto za życia był z nimi powiązany, albo po prostu jest jedną z bardziej wrażliwych osób, które podobno bardziej wyczuwają takie zjawy.
Osobiście często zdarza mi się 'coś' zobaczyć. Jakieś przebłyski, migotania i poruszenia towarzyszą mi niemal bez przerwy, czasem zdarza się, że widzę jakieś cienie na kształt człowieka, a z moich znajomych, jest tylko jedna dziewczyna, która widzi to samo co ja. Nie wiem jednak do końca, czy to wszystko serio, czy to tylko moja wyobraźnia mnie straszy. Wolę wierzyć w to drugie, bo jest mi łatwiej, ale kto wie...
Dziwne sny Uśmiech Sam ze sobą grałem w szachy. W sensie ze swoją podświadomością. Niestety przegrałem. Potem się obudziłem wyszedłem na podwórko i zaczął dzwonić budzik. Obudziłem się jeszcze raz ale to już w rzeczywistości. Uśmiech
Najdziwniejsze. Realistyczne bardzo, z demonami, śmiercią, samobójstwami i morderstwami. A może coś więcej napiszesz?
Miewam dziwne sny. Raz zdarzyła mi się pewna historia, ale nie jestem pewien, czy po prostu przyjaciele w tedy nie robili sobie że mnie żarty...