ParaMythology

Pełna wersja: Wewnętrzny głos
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Opisywałem już tą tajemniczą siłę z którą czujemy z kumplem, a teraz opiszę coś co tylko i wyłącznie sam czuję, a bardziej to słyszę, a więc: Od mniej więcej 5 lat raz na jakiś czas tj co około 2 miesiące słyszę wewnętrzny głos, nie mój ale kogoś innego, wypowiada kilka słów których nie potrafię zrozumieć. Wypowiada je i znów od razu cykl powtarza się, i ten stan utrzymuje się przez 10 minut. Dodam że towarzyszą przy tym negatywne emocje, bardzo nieprzyjemne, zazwyczaj pojawia się to w fazach wyciszenia emocjonalnego gdy jestem sam w domu skupiony na czymś no co robię np przy komputerze oglądając zdjęcia i nagle włącza się ten stan, wręcz jakby hipnozy, mogę nawet wstać od komputera a i tak słyszę ten głos i nie mogę przestać skupiać się na nim. Czasami zastanawiam się że może mój tata kiedyś krzyknął głośno na mnie jak byłem mały i po prostu zapadło mi tak to w pamięć. Ale czy w wieku 18 lat dopiero mogło mi się to przypomnieć w takiej dziwnej formie?