ParaMythology

Pełna wersja: Demon - wezwanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie,

Piszę na forum, gdyż wiem, że są tu osoby, które, mogłyby mi pomóc. Mianowicie potrzebuję wezwać demona dokładniej Baela ew. może być Serafin.

Od razu piszę, tak wiem, że to niebezpieczne, itd. miałem już swój epizod z demonami nie potrafię go podać z imienia. Wiem też, że bezpieczniej było by zrobić to w Astralu, jednakże z pewnych przyczyn, albo raczej po pewnych wydarzeniach przez ostatnie 2 lata jest dla mnie to awykonalne (dla zainteresowanych mogę napisać na gg, może mi przy okazji ktoś doradzi co mam zrobić).

W każdym bądź razie, z góry dziękuję za pomoc Uśmiech
A może by tak spróbować najzwyklejszym seansem spirytystycznym? Czasami próbując przywołać ducha niezamierzenie ludzie przywołują demona więc czemu nie spróbować wezwać bezpośrednio demona? Próbować tego nie próbowałem. Nie wiem czy taki seans ma w ogóle rację bytu i czy jest na tyle bezpieczny, bo zapewne też jest wiele innych metod, które pozwalają na bezpieczniejszy kontakt z demonem.

Religia voodoo ma w swoich rytuałach dosyć dużo wezwań demonów. Warto byłoby poszperać i znaleźć jakiś fajnie opisany i na tyle dobry, aby pomógł i pozwolił zachować chociaż trochę bezpieczeństwa.

I oczywiście nie polecam zabawy z wezwaniem jakichkolwiek istot duchowych/nadnaturalnych w rozumieniu człowieka.
Dzięki za odpowiedź, ale o bezpieczeństwo się nie obawiam (nie jestem ignorantem, tylko dość dobrze poznałem to na przykładzie Baltazhara), tylko jak do tej pory akurat przychodziły do mnie nieproszone. Bael'a się nie obawiam, chodź go szanuję, gdyż jest jak wiadomo arcydemonem. To też kolejny powód, dlaczego wolałbym w sposób tradycyjny. Mam co prawda Lemegeton, jednakże trafiłem na okrojoną wersję, gdzie nie pisze jak wezwać :/

Zresztą co do duchów, miałem z nimi wystarczająco problemów :/

Dopiszę jeszcze - nie traktuję tego jako zabawę.
Dobra, wiem że demona sprowadzić mogę poprzez inwokacje, ewokację bądź w jakiś sposób bez tego. Raczej ciężko będzie znaleźć te dwa pierwsze, więc na czym polega sposób drugi ? Jakby ktoś mniej więcej wyjaśnił, będę wdzięczny, z resztą sobie poradzę Uśmiech Jak na razie posiadam tylko pieczęć.
Rozwiązałem swój problem :> W wtorek relacja Uśmiech