ParaMythology

Pełna wersja: Mity o golfie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema
Piszę tu, aby zaprzeczyć mitom związanym z golfem, jak również wzbudzić zainteresowanie tym sportem. Jednym z największych mitów, który krąży wokół golfa to koszty, chodzą plotki, że jest to sport dla ludzi majętnych, a tak naprawdę roczny koszt gry na polu golfowym to równowartość 7-dniowego wyjazdu w góry, a pierwsze kije można nabyć za 200-300 zł. Golf jest dla wszystkich, dzięki niemu kształtuje się nasz charakter, uczy szacunku do innych zawodników. Grając w golfa, trzeba się wykazać obrotnością i pomysłowością, przede wszystkim, kiedy trzeba uderzyć piłkę z piasku lub wysokiej trawy. Na polu są różne przeszkody i należy wykazać się dużym rozumem w ich ominięciu. Dzięki tej dyscyplinie nauczysz się pokory i nieustępliwości, bo nie da się uzyskać super wyników na początku gry. Potrzeba czasu i zacięcia, by piłka znalazła się w dołku w paru uderzeniach.
Jeśli masz ochotę się o coś spytać to pisz poniżej a postaram się odpowiedziećUśmiech
Zapraszam do związku golfistów tutaj: www.zwiazekgolfistow.pl
Od jakiegoś czasu pragnąłem spróbować zabawy w golfika;p W jaki sposób nauczyć się grać? po ile jest lekcja? Czy opłaca się kupić swój kij na pierwszy raz? Gdzie znaleźć najbliższe pole golfowe??Uśmiech)

Zawsze miałem ochotę spróbować gry w golfikaUśmiech W jaki sposób nauczyć się grać? Ile kosztuje jedna lekcja? warto nabyć sprzęt na start? Gdzie znaleźć niedaleko pole golfowe??Uśmiech)
Lekcje są od 100 do 300 za godzinę, ale starczy tylko jedna lekcja na start, a potem wszystko masz na ZGP za friko zwiazekgolfistow.pl/trening/lekcje-video.html Uśmiech Najpierw sprzęt można pożyczyć na polu golfowym za malutką opłatą, a kiedy Ci się spodoba, to możesz nabyć używane kije (osobiście zamawiałem ze strony:golfaukcje.pl). Pola, które jest najbliżej to super wyszukać w google;p Natomiast jeżeli masz trudność to w ZGP tobie pomogą umówić lekcje, rundę itd. (kontakt@zwiazekgolfistow.pl)