ParaMythology

Pełna wersja: Prawdziwe opętania i egzorcyzmy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich jeszcze raz bardzo serdecznie!

Zmontowałem kolejny filmik - tym razem na temat, który budzi wiele kontrowersji i strachu, o którym wielu ludzi nie chce słyszeć i panicznie się go boi.

Prawdziwe przypadki opętań i egzorcyzmów. Tym razem postawiłem na prostotę bez żadnych udziwnień, nie przesadzałem z efektami dźwiękowymi itd. Oczywiście wszystkie wskazówki mile widziane!

Gorąco zapraszam zainteresowanych do poświęcenia kilku minut na obejrzenie moich wypocin!

Dzięki za kolejną wstawkę, tym razem trafiłeś w temat, zdecydowanie mój 'konik'Mruga2 Prostota się sprawdziłaUśmiech Zwykle przypadki nie są tak widowiskowe jak przedstawione w Twoim filmie, ale polecam rozmowę z egzorcystą, jeśli będzie okazja, naprawdę intrygująca profesja. I tyle pytań, na które z reguły niechętnie odpowiadają...Uśmiech
Dzięki dzięki za miłe słowa! I mam w planach zrobić serię, w której będę spotykał się i rozmawiał właśnie z takimi ciekawymi ludźmi :P Na pewno uda mi się dorwać jakiegoś egzorcystę kiedyś.
Do rozmowy pewnie znajdziesz, jest ich więcej, niż mogłoby się wydawać. Jednak z pozwoleniem na nagrywanie trochę gorzej, jeśli mówimy tu o katolickich egzorcystach. A i nie wszystkiego dowiesz się przed kamerą, warto wyciągnąć trochę faktów 'poza nagraniem', później rzecz jasna możesz wykorzystać tę wiedzęMruga2 W każdym razie będę czekała z niecierpliwością na efekty, może dowiem się czegoś nowegoMruga2