ParaMythology

Pełna wersja: Top 5: Zjawisk paranormalnych zarejestrowanych przez kamery przemysłowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po internecie szaleje filmik na, którym jest zestawienie nagrań z kamer przemysłowych. Dzieją się tam dziwne rzeczy, co sądzicie? Fejki czy prawdziwe?
Jak dla mnie większość stosunkowo łatwa do zaaranżowania/zmontowania.
Butelki ktoś mógł wypchnąć od drugiej strony. Co do kieliszków: pracowałam w restauracji, notorycznie wypadały z takich podwieszanych nad barem uchwytów.
Hotel i pokój 209: wielokrotnie się gdzieś to video już przewijało i nadal mam mieszane uczucia, ale chyba jedyne, które mnie zaintrygowało w tym zestawieniu, ponadto o tym hotelu jest głośno od czasu do czasu z powodu takich zjawiskMruga2 Przesuwające się krzesła - no litości, tak widocznych cięć dawno nie byłoHappy Sklep z video, co prawda mało spektakularne, możliwe, że ustawione, jeśli jednak założymy, że tak nie było to trochę za dużo jak na przypadek. Niegroźny, złośliwy duch? Z postacią za barem: jakość video bardzo słaba, oświetlenie z racji pory również praktycznie żadne, co daje duże pole do manipulacji i stąd moja rezerwa co do nagraniaUśmiech