ParaMythology

Pełna wersja: Nagrania opętań i egzorcyzmów.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich bardzo serdecznie!



Chciałbym zaprezentować wam mój kolejny filmik. Tym razem postarałem się wyszukać w internecie najciekawsze i najstraszniejsze przypadki opętań.
Czy są one prawdziwe? Szczerze mówiąc nie mam pojęcia ale jak dla mnie większość z nich wygląda bardzo autentycznie [:P] .



Chciałbym jednocześnie poruszyć kilka kwestii. Mianowicie zostałem oskarżony o traktowanie for o tematyce paranormalnej jako " słupów ogłoszeniowych". Oczywiście prawdą jest to, że wrzucam większość odcinków na takie strony, jednak nie można powiedzieć, że traktuję je jako słupy ogłoszeniowe. Przede wszystkim NIE ZARABIAM na filmach żadnych pieniędzy. Montuję je w swoim własnym wolnym czasie z czystej przyjemności, a jeszcze większą przyjemność sprawia mi prezentowanie ich wam wszystkim. Jest to po prostu moje małe hobby.

Jeśli wyświetlają się jakieś reklamy na filmach jest to spowodowane tym, że używam w nich materiałów, które nie są moje. W takim momencie jakiekolwiek pieniądze z reklam idą na konto tych osób, które mają prawo do materiałów użytych.


Druga sprawa jest taka, że pewien użytkownik większości paranormalnych stron uważa, że tylko wrzucam filmy i już więcej nawet nie zaglądam do tematu albo na forum. Drogi kolego - byłbym idiotą gdybym pracując przy filmikach nie czytał takich for jak to i nie zaopatrywał się w nowe informacje. Często zaglądam do różnych tematów i je mniej lub bardziej śledzę. Jeśli zaś chodzi o jak to ująłeś "nie rozkręcanie dyskusji" pod moimi tematami to musisz zrozumieć, że praca zabiera mi 8 godzin dziennie, do tego dochodzą wiadomości od ludzi na facebooku, e-maile oraz na youtube. Nie chcę zostawiać nikogo, kto pofatygował się żeby wysłać wiadomość, bez odzewu. Więc jak widzisz mój czas jest mocno ograniczony.


Ostatnia sprawa. Napisałeś pewnego razu, że człowiek taki jak ja jest żałosny. Mój drogi dla mnie osobą żałosną jest ktoś, kto za swoją życiową misję obrał sobie mieszanie kogoś z błotem tylko dlatego, że zaczął robić to co zawsze chciał robić, stara się to robić dobrze i próbuje pokazywać ludziom swoją pracę pytając ich o opinię. Mam nadzieję, że wyjaśniłem wszystkie twoje urojone problemy tym postem pozdrawiam.


Mam nadzieję, że wam się spodoba!