ParaMythology

Pełna wersja: Użytkownicy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Jak tak teraz patrzę na forum, to po prostu smutno mi się robi. Pospolity użytkownik wejdzie raz na jakiś czas... Pusto i cicho. Ma ktoś pomysł na ściągnięcie większej ilości użytkowników, albo chociaż reklamę?
Jeżeli ktoś jest zainteresowany i czegoś szuka to znajdzie to bez problemu, szukanie "na chama" użytkowników spowoduje zasypanie forum offtopem, lepiej czytać wartościowy materiał.

Gdyby jednak zaszła taka potrzeba to mogę wysłać mailing do bliska 80 000 użytkowników xxxforum[kropka]pl buhłehłehłahła  Anioł
W zasadzie, to prawda, ale gdyby było chociaż tyle osób co na ZP, to można by było coś poczytać częściej niż raz na 2 miesiące :P
Od zawsze mieliśmy taką hermetyczną ilość użytkowników, bliskich, wiernych. Sama jak tu przyszłam, też było kilkoro. Na ZP tłumy. Darmowe wróżby, sama też kiedyś wróżyłam (są jeszcze? dawno tam  nie byłam). Inne fora żyją głównie z tego, plus rozwijają się (może i dzięki temu?) dyskusje. A my przeczekamy swoje i zawsze będziemy :Uśmiech
Bardzo dużo dzieje się na fb na grupach, czasem się zastanawiam, czy tam nie przeniosło się paranormalne życie... Sama tam siedzę bo moja praca polega m.in. na zajmowaniu się social media.
Proszę administracje o napisanie wiadomości zapraszającej na forum, ja sprawie, że dostanie je odpowiedni target (osoby, które się tym interesują).
Niby tak, ale kilka osób robiących największe "zamieszanie" (w pozytywnym słowa znaczeniu) na tym forum dawno odeszło. Fajnie że nie ma tutaj sceptyków, ale szkoda, że tak mało innych osób :P
Ja wpadam raz na rok zobaczyć czy wszyscy żyją jeszcze : )
(07.08.2017, 14:42)666 napisał(a): [ -> ]Proszę administracje o napisanie wiadomości zapraszającej na forum, ja sprawie, że dostanie je odpowiedni target (osoby, które się tym interesują).

Poproszę Marcelo by się tym zajął Uśmiech
Cześć. I jak z wiadomością?

Jestem gotów do wysłania wiadomości do ponad 93 000 osób, które interesują się tematem ezoteryki itp.  Diabeł Diabeł Diabeł

Czekam tylko na treść wiadomości e-mail.