ParaMythology

Pełna wersja: Debata ufologiczna w radiu Empary Town?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich,
pozwólcie, że przedstawiać się jednak nie będę, mam tu inne konto ale jednak przy tym wpisie chciałbym zachować względną anonimowość.
Otóż dostałem dzisiaj telefon z zaproszeniem do wzięcia udziału w debacie ufologicznej w radiu "empary town", podobno ma wystąpić również Robert Bernatowicz, co mnie szczególnie zaciekawiło, bo wg. mnie to jedna z bardziej cenionych osób na Polskiej scenie ufologicznej.
Wszystko ładnie pięknie, ale sprawdzałem już na różnych forach, na których jestem stałym bywalcem i nigdzie nic nie słyszałem o tym radiu, a co zadziwiające mają oni też rzekomo spore sumy wpłat od słuchaczy, pewne liczby wyświetleń na youtubie i skąd to się wszystko wzięło, a co najlepsze skąd w ogóle mogli wziąć mój numer skoro nigdzie go nie podawałem, trochę dziwna sytuacja dla mnie.
Także jeśli ktoś coś słyszał o tym radiu proszę o informację.
Pooglądałem trochę na tym kanale i faktycznie wygląda na całkiem przyzwoite radio, nawet mieli audycje z jedną osobą którą znam, Andrzejem Indrą, kupwoałem kiedyś od niego orgonity
wygląda całkiem profesjonalnie