ParaMythology

Pełna wersja: Biały Ogień
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Ostatnio testując energię, którą pobrałem z promieniowania księżycowego, odkryłem jej kilka ciekawych właściwości i tego jak można ją wykorzystać.

Klasyczne Psiballe często bywają nudne, słabe i nieskuteczne. Stworzone z energii słonecznej są często ciężkie i niestabilne.  Jednak gdy wykorzysta się do nich energię pełni księżyca, a zwłaszcza superksiężyca, można je nazwać kulami białych płomieni. Są bardzo lekkie, a jednocześnie silne i o dziwo łatwo się nimi manipuluje. Jedyny problem jest z tworzeniem. Aby taki psiball działał poprawnie, musi być tworzony bezpośrednio z energii, jaką się otrzymało. Nie ma czasu na wchłanianie jej i "zabezpieczanie". Drugą sprawą jest to, że często, żeby utrzymać takiego psiballa i go do czegoś użyć, trzeba korzystać ze sporej ilości energii. Mimo wszystko nie zawsze jest to prawdą. Osobiście pobierałem energię z potrójnego superksiężyca (niebieski, krwawy i zaćmiony w jednym), więc to też może mieć wpływ na siłę energii.

Jeżeli chodzi o wykorzystanie tej energii - nie da się ukryć, że nadaje się idealnie do zaklinania, czy tworzenia energetycznych przedmiotów. Energia ta jest sama w sobie bardzo potężna i można użyć jej do większości rzeczy. Dało się też zauważyć, że ma bardzo dużą wrażliwość na emocje, którymi można ją wzmacniać.

To tyle ode mnie Mruga2
jeszcze nie słyszałem o potrójnym księżycu i jestem ciekaw co on dokładnie oznacza swoją stroną myślę że kinezy są prawdziwe i że można z nimi współpracować lub panować zależy jak kto powie ja uważam że z żywiołami się współpracuje coś o tym wiem ponieważ sam wiem że mam cząstkę mocy wiatru czasami umiem emocjami a czasami bez emocji z nim współpracować umiem też przywołać deszcz emocjami pozdrowienia ode mnie.
Dla niewiedzących potrójny superksiężyc jest to bardzo rzadkie zjawisko. Polega na tym, że księżyc jest jednocześnie w formie krwawej (barwa w czerwonawych odcieniach) niebieskiej (druga pełnia w miesiącu, często barwa jasna) i zaćmienia Mruga2
(01.02.2018, 16:09)Asriel Dreemur napisał(a): [ -> ]Dla niewiedzących potrójny superksiężyc jest to bardzo rzadkie zjawisko. Polega na tym, że księżyc jest jednocześnie w formie krwawej (barwa w czerwonawych odcieniach) niebieskiej (druga pełnia w miesiącu, często barwa jasna) i bardzo silnej pełni Mruga2




Dzięki za odpowiedź jak myślisz mam tą cząstkę mocy Uśmiech