ParaMythology

Pełna wersja: Wędrowanie po czasie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Jako, że ostatnio odkryłem pewną ciekawą rzecz, postanowiłem się nią podzielić. Mam na myśli wędrowanie po czasie.
Dzięki medytacji można przejrzeć przeszłość, jednak nie jest to szczyt możliwości.

Wejdźcie w stan głębokiej medytacji i wyobraźcie sobie, jak Wasze ciała przestają istnieć. Wszystko zanika. Wtedy używając siły umysłu przenieście swoją świadomość do pustki. Jest ciemność i nie ma niczego poza Wami. Gdy się z tym oswoicie stwórzcie długą linię. Tam, gdzie Wy stoicie, tam Wasza świadomość. Korzystając z linii znajdźcie jakieś wydarzenie ze swojej przeszłości. Możecie dokładnie wszystko przejrzeć (przydatne, jak coś się zgubi   Mruga2 ) , jednak prawdopodobnie nie da się nic tam zmienić... Przynajmniej na stałe. Możecie tam zmieniać swoje czyny i obserwować ich konsekwencje na krótki czas po wydarzeniach. Mimo wszystko, po wyjściu z medytacji rzeczywistość się nie zmieni. To tyle, jeżeli chodzi o przeszłość. Można jednak wychodzić lekko do przodu i zobaczyć na linii bliską przyszłość. Jednak nie zachęcam do próbowania. Jeżeli chcecie wyjść, to po prostu powróćcie do materialnych ciał.

Zachęcam do przetestowania tej medytacji i opisania wrażeń.