ParaMythology

Pełna wersja: Zaklęcia w Energetyce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzisiaj postanowiłem napisać coś o zaklęciach w ENERGETYCE.

Czym one są w energetyce? Przyjęło się, że są to magiczne efekty wywołane przez słowa i w każdym przypadku mają działać tak, jak u osoby, która je odkryła. Bzdura.


Jak jest w rzeczywistości? Można je porównać do... skrótów klawiszowych. "Ale jak to? Co Ty bredzisz?" Sprawa wygląda tak. Słowa mają swoje odbicie w umyśle. Np. jak mówicie popularne "dzień dobry", to Wasz umysł nie odbiera tego jako "ten dzień jest dobry"(rzeczywiste znaczenie), tylko jako "cześć/hejka"(przywitanie). Zaklęcia energetyczne działają na tej samej zasadzie. Jeżeli wymyślicie sobie jakieś słowo kojarzące się z pobieraniem energii i zespoicie je ze swoim umysłem, będzie to zaklęcie. Powinno to być słowo nieco bardziej skomplikowane i rzeczywiście kojarzące się z pobieraniem energii, bo raczej nie będziecie mówić "korwin mikke" chcąc pobrać energię... raczej Happy




Ale wracając do tematu - jeżeli pobierając energię wymyślicie dla przykładu "nevennisel" (chociaż używam innego) i będziecie to wymawiać zawsze pobierając energię i czując, że to słowo odpowiada za pobieranie, to po jakimś czasie, - gdy zespoicie pobieranie energii z tym słowem - będziecie mogli wypowiedzieć "nevennisel" a Wasza podświadomość spowoduje, że będziecie pobierać energię minimalnym "kosztem" koncentracji. Najlepiej jest łączyć ogromną koncentrację z zaklęciem, gdyż daje to naprawdę ciekawe efekty.




Jeżeli chcecie, możecie także połączyć jakąś energetyczną czynność z postawą ciała, lub ułożeniem palców (spokojnie, nie jest to nauka wiedźmińskich znaków). Osobiście połączyłem tworzenie czegoś na kształt "energetycznego miecza" (odpędzającego pasożyty i inne tego typu istoty astralne) z ułożeniem palców na obu rękach, w coś podobnego do tak zwanego. "AVE SATAN". W moim i kilku innych osób przypadku działa. Zachęcam do wypróbowania Uśmiech


Więc tyle w temacie, dziękuję za uwagę Uśmiech