ParaMythology

Pełna wersja: Tarcze energetyczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak wiadomo, ćwiczenie energetyki uwrażliwia na bodźce, także te niezbyt przyjemne. Postanowiłem coś na to zaradzić. Oto moim zdaniem dosyć ciekawy sposób na ochronę.

Skupcie się na tym, że w Waszych ciałach jest pustka. Pustka, którą niektórzy kojarzą z kolorem białym, lub czarnym. Gdy "połączycie" się z pustką, wokół Waszych ciał stwórzcie bańkę z energii z intencją ochrony. Najlepiej wykorzystać kolor fioletowy, lub zielony. Pamiętajcie, żeby cały czas czuć pustkę we wnętrzu. Wzmacniajcie bańkę i gdy poczujecie, że to idealny moment żeby przestać, połączcie ją ze swoim wnętrzem. Tak długo, jak jesteście skupieni na bańce i pustce, bańka powinna Was chronić. Chroni głównie przed emocjami i energią, niestety, ale także ciężko przepuszcza gazy, przez co możecie mieć lekki problem z oddychaniem. Jednak zawsze możecie na chwilę bańkę "wyłączyć".


Najlepsze jest to, że dzięki połączeniu z pustką, za każdym następnym razem, gdy chcecie stworzyć bańkę, nie musicie aż tak się wysilać Uśmiech Mam nadzieję, że komuś pomogłem Mruga2