ParaMythology

Pełna wersja: "Duży i mały okultyzm"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapewne znane już oświadczenie księdza.



Czekam na komentarze Mruga2
Nie wiem czy się śmiać czy płakać... Albo jest idiotą, albo naprawdę sam w to głęboko wierzy.
Od kiedy pozytywne myślenie jest czymś złym? Sam Chrystus uczył ludzi pozytywnego myślenia.
Jakiś fanatyk, potępia inne religie uznając swoją za tą jedyną właściwą.
Według niego ludzie chodzący w moro są złem, przemawia przez nich Szatan, więc wszyscy żołnierze, którzy stanęli niegdyś w obronie jego religii powinni być skazani na piekło.

Prowokacja wszech czasów... W d*pach im się poprzewracało i tyle Mruga2
Wiadomo, że Kościół nie potwierdził słów tego księdza, a nawet kazał mu porzucić takie myślenie. Jak dla mnie jakiś fanatyk, który ocenia ludzi po wyglądzie, a nie po ich wnętrzu i cechach.
powie tak znam paru księży na wysokich stanowiskach, którzy twierdzą podobnie do ww więc raczej pojedyńczy skaz religijny nie możliwy.Raczej złe uczenie przez kościół ludzi i "na siłę" uczenie rzeczy z okrojonej księgi powoduje takie shizy dodatkowo pewnie na opak rozumienie slowo boże (czemu mnie to niedziwi w polsce?) i stąd takie idiotyczne, niedożeczne, niezrozumiałe skorumpowane twierdzenia ale nasza religia jest najbogatsza więc moze sobie pozwolic na kilka skoków w bok hehe.Moi zdaniem to fanatyzm połączony z zła interpretacja i złym podejściem kościoła do ludzi.
Doskonały przykład na to, że kościół nie jest idealny. Nie jestem zwolennikiem tej instytucji, jednak znam wielu tolerancyjnych księży, którym człowiek z nagrania psuje w ten sposób dobrą reputację. Chociaż przyznam, że emo to też nie jest coś normalnego... Happy
Jak to mówią, zawsze trafi się ta jedna czarna owca. Znam kilku księży takich prawdziwych, z powołania, ale ten to zaprzecza chyba wszystkiemu. Co do emo to mam takie samo zdanie Mruga2
Padłem, nie spodziewałem się takiego idiotyzmu wśród osób, które jednak są wykształcone i oczytane, bo chyba duchownych można tak określić (sic!)? :P. Nie widzę absolutnie żadnych powodów, by łączyć New Age z satanizmem (choć to częsta generalizacja). Skoro myślenie pozytywne jest złe, to chyba powinniśmy być wiecznymi pesymistami i męczennikami Sad. Hipnoza to skuteczna technika terapeutyczna, która nie łączy się nigdy z czymś nadnaturalnym, to samo dotyczy psychologii Gestalt i transpersonalnej, wystarczy się tylko trochę o nich dowiedzieć, a nie powielać hasła zasłyszane od innych fanatyków, grrr

P.S. Tak zbaczając z tematu, nie rozumiem dlaczego doszukujecie się jakichś patologii w Emo Mruga2,
co prawda pozerzy są na ogół żałośni, ale w każdej subkulturze takich znajdziemy. PRAWDZIWI Emo w swoim życiu kładą nacisk na wrażliwość, introspekcję, mają krytyczny stosunek do świata, są pokojowo nastawieni, spontaniczni, ograniczają używki, dopiero jak subkultura przeminie to dowiemy się, kto był tym "prawowitym". Jeżeli jakaś grupa ma być "nienormalna" to bardziej do tego epitetu pasują skinheadzi i dresiarze, nie sądzicie? Porównajcie sobie może emo ubrania z tymi, które noszą cybergoci, to ci pierwsi od razu znormalnieją w oczach. Pozdrawiam :P