ParaMythology

Pełna wersja: Nawiedzenie przez dziewczynkę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Zgadzam się z Marcelem. Istnieją zjawy niewiedzące o swojej własnej śmierci, mające poczucie, że jeszcze są w naszym świecie, ale coś im zagraża. Możliwe, że nie została ta dziewczyna należycie pochowana i nie jest w stanie sama przejść na tamten świat. Jest też druga możliwość. Zjawa wcale nie musi być sama, może być przy niej jakiś zły duch człowieka, który ją zabił, nie pozwalając teraz przejść jej na inny świat.
Sądzę, że kontakt z nią będzie dobrym pomysłem. Dowiedz się przede wszystkim gdzie jest, kim jest i co jej zagraża.
jest możliwość iż dziewczyna żyje lecz czeka ją śmierć a dusza pojawila sie proszac o pomoc bym ocalił tą dziewczyne?

istnieje taka opcja ale to rzadkość acz kolwiek niewykluczone
Opcja owa istnieje, ale naprawdę jest to bardzo rzadkie. Nawet jeśli to jest tak mało wskazówek, że trudno będzie ją zlokalizować.
ej a jeżeli niedam rady sie już z nią skontaktować to czy istnieje możliwość sprawdzenia czy ta osoba żyje ??

Możliwość takowa istnieje. Jednak nie logiczne wydaje się to, że pojawiła się ona już ranna mimo, że dziewczynie nic nie jest. Duch powinien być cały jeżeli jej się nic nie stało. Istnieją też objawienia, chwile przed śmiercią półżywy wysyła gdzieś swojego ducha, ale ukazują się one raczej jakimś najbliższym krewnym. Więc i ta teoria jest błędna. Kolejną może być, że silny stres podczas koszmaru sennego wysłał ducha z prośbą o pomoc, nie zdając sobie tak naprawdę sprawy, iż nic poważnego się nie dzieje. Ale jak dla mnie to jest niewiarygodne. Fakt faktem duża ilość duchów pojawia się właśnie w nocy, jednak jest możliwość, że to nasz własny "śpiący" mózg płata nam figle takimi widokami. Jeżeli nie uda Ci się z nią w żaden sposób skontaktować to raczej będzie ta opcja lub zabłądzenie jakiejś duszy. Mruga2
akurat rany nie nie sa tak sciśle związane między dusza a ciałem.Znam wiele przypadków że ciało było całe poranione a dusza nie miała żadnych śladów i odrotnie.zalezy co ją skłoniło do zostania na ziemi i w jakich powodach została dusza odłączona od ciała. Z tego co pamiętam to krew symbolizuje, morderstwo, cieżkie rany, zdrade, przkeleństwo i gwałt. Może ma więcej znaczeń i niepamiętam wszystkich. Więc może to jest odpowiedzią. Zgodze sie sie z poprzedniczką ze może twój mózg płatac fikgle jak najbardziej nigdy nie wiadomo.
skontaktowalem sie z nią. pojawiła sie dziś rano. stosowalem wasze zalecenia. dowiedzialem sie że nie żyje ale jej ciało przez dłuższy czas znajdowala sie w pomieszczeniu z którego jej dusza chwilowo uciekła. nazywa sie julia i prosi bym znalazł winnych tego wszystkiego i pożegnał od niej jej rodzine.
Według mnie dalej masz za mało informacji, żeby jej pomóc (o ile chcesz to zrobić). Wezwij ją jeszcze raz i zapytaj o szczegóły. Ewentualnie posłuż się wahadełkiem, bądź idź do kogoś bardziej "wtajemniczonego" od Ciebie (kogoś kto naprawdę zna się na rzeczy, a nie do wróżek-szubrawców chcących Cię orżnąć na kasę).
tak chce dlatego sie w to zaangażowałem. gdzie znajde kogos kto tak naprawde cche mi pomov a nie orżnać na kase??
Stron: 1 2 3 4 5