ParaMythology

Pełna wersja: Znaleziony martwy kosmita na Syberii?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak podają serwisy informacyjne:


Cytat:Miesiąc temu, w Rosji miało miejsce przedziwne zdarzenie: wielki, świetlisty obiekt przeciął niebo nad Syberią, po czym zniknął gdzieś pośród jej przepastnych lasów z głośnym hukiem. Odbiło się ono szerokim echem w Federacji. Tym bardziej, że miesiąc później, w Buriacji...

...znaleziono dziwnie wyglądające zwłoki. Z daleka podobne do ciała ludzkiego, z bliska prezentują sobą coś zgoła odmiennego. 'Kosmita' wygląda jak typowe przedstawienie obcego - na przykład tego, którego Amerykanie mieli trzymać w Stefie 51.

Do tego tu są zdjęcia: LINK

Co o tym sądzicie?
Ja mam mieszane uczucia co do tego...
Co myślę o tym? Hmm... Są zdjęcia, ale to o niczym nie świadczy. Osobiście jednak wierzę w istoty pozaziemskie. Czy wiadomo coś więcej o całym zajściu? Gdzie trafiły "zwłoki", kto się tym zajmuje? Chociaż jak powszechnie wiadomo od ruskich nic się nigdy nie dowiemy...
Nie przekonuje mnie ten artykuł i materiały tam zaprezentowane. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że pozaziemskie istoty potrafiące przemierzać lata świetlne dają się zabić warunkom atmosferycznym panującym na naszej planecie. Strasznie jest to naciągane Mruga2
Entuzjaści będą niestety rozczarowani bo zostało udowodnione że to fałszerstwo Ten niezwykły "osobnik" to ponoć wypchana kukła
Wypchana kukła jak zapewne większość tych "znalezisk" Mruga2 Nie spodziewałem się innego rozwiązania.
W sumie to trochę szkoda bo widziałem film nakręcony amatorską kamera przedstawiający moment znalezienia tej "postaci" Wyglądało to dosyć realistycznie
Są też teorie mówiące że komuś bardzo zależało na tym by to okazało się fałszerstwem nawet jeśli nim nie było
Ja też tak sądziłem ze to zwykły fake ale masz racje że może komus zależalo na uciszeniu tej sprawy. Nigdy sie już nie dowiemy prawdy, gdyż zawsze będa pytania a nie koniecznie odpowiedzi.
I właśnie dlatego że ktoś stawia te pytania możemy posuwać się do przodu Szukając odpowiedzi dowiadujemy się nowych rzeczy Zawsze znajdzie się ktoś kto nie będzie chciał trzymać w tajemnicy jakiś istotnych informacji Może dzięki temu kiedyś wyjdą na świat jakieś mocne dowody
Nie zawsze tak jest, a jak wyjda to nie całe lub przekłamane co wiąże sie z tym samym.
I tak dobrze że rozmawia się na te tematy a nie tak jak za czasów ZSRR wszystko co nie wygodne dla państwa uciszane i tłamszone w zarodku Uśmiech
Stron: 1 2