ParaMythology

Pełna wersja: Insidious (Naznaczony)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: naznaczony.jpg]

filmweb napisał(a):"Naznaczony" to intrygujący i zaskakujący horror, który bez trudu znajdzie swoje miejsce obok takich klasyków gatunku jak "Egzorcysta", "Omen", czy "Duch". Młode małżeństwo z trójką małych dzieci kupuje wymarzony dom. Ich początkowa radość zostaje jednak przerwana przez dziwne i niewytłumaczalne zjawiska, które towarzyszą im od momentu przeprowadzki. Po upadku z drabiny ich syn zapada w tajemniczą śpiączkę. Zrozpaczeni rodzice szukają zewsząd pomocy. Wkrótce przyjdzie im zadać sobie pytanie, czy to na pewno dom jest źródłem nękających ich zjawisk…

Byłem na filmie w kinie i muszę przyznać, że jest jednym z najlepszych horrorów jakie widziałem. Podnosi ciśnienie, naprawdę można się bać, a nie jakiś tam szajs o rekinach :P Film poniekąd zawiera w sobie taki temat jak OOBE i seanse spirytystyczne (chodź w jednym momencie lałem ze śmiechu). Zdecydowanie polecam, jeśli ktoś lubi takie filmy ;>
ale sie nakręciłem zaraz zaczne pobieranie
jak czytałem kiedyś opis to stwierdziłem, że to kolejny z wielu takich filmów i się zniechęciłem do obejrzenia go. Ale czytając opinię Quby, stwierdzam iż muszę go obejrzeć. Pobieram
Być może oglądanie na dużym ekranie też zrobiło swoje, jednak osobiście jestem dość wybredny co do filmów, a ten naprawdę mi się spodobał :P
obejrzałem i naprawdę godny polecenia, niezły dreszczyk emocji
(23.09.2011, 15:08)krzysztof903 napisał(a): [ -> ]ale sie nakręciłem zaraz zaczne pobieranie

Wybaczcie odkopywanie nadgnitego trupa sprzed miesiąca, ale nie mogłem się powstrzymać od zrugania moderatora Uśmiech Krzysztofie, nie pobieramy filmów z Sieci, to jest be!

Produkcję widziałem przez przypadek i na wyrywki. Beznadziejny seans. Rekomendacja o autorze "Piły" i "Paranormal Acitivity" zniechęciła mnie od progu, a dalej było tylko gorzej.
(20.10.2011, 21:07)Synthetic napisał(a): [ -> ]
(23.09.2011, 15:08)krzysztof903 napisał(a): [ -> ]ale sie nakręciłem zaraz zaczne pobieranie

Wybaczcie odkopywanie nadgnitego trupa sprzed miesiąca, ale nie mogłem się powstrzymać od zrugania moderatora Uśmiech Krzysztofie, nie pobieramy filmów z Sieci, to jest be!

1. Każdy ma inny gust, mi sie podoba.
2. Ja nie podałem źródła do ściągania więc nie nakłaniam do piractwa. Ponadto zauważ, ze zanim kupie film wole go obejrzeć czy warty jest swojej ceny, ponadto że piractwo kwitnie to wina firm że żądają sobie duże ceny za film, jak ceny zejdą piractwo samo niknie lub sie ograniczy. Kupie org. jeśli cena będzie rozsądna a nie z kosmosu.
(20.10.2011, 21:07)Synthetic napisał(a): [ -> ]Produkcję widziałem przez przypadek i na wyrywki. Beznadziejny seans. Rekomendacja o autorze "Piły" i "Paranormal Acitivity" zniechęciła mnie od progu, a dalej było tylko gorzej.

Więc może zaproponuj coś od siebie? Coś... hm... lepszego? Chętnie to zobaczę Uśmiech

Quba napisał(a):Więc może zaproponuj coś od siebie? Coś... hm... lepszego? Chętnie to zobaczę

Nie ma dobrych filmów o zjawiskach paranormalnych. W ogóle film jako źródło informacji, tudzież medium służące do prezentacji jest do chrzanu. Równie dobrze mógłbym powiedzieć "hej, to Ty pokaż mi DOBRĄ komedię, która będzie wszystkich śmieszyć". Taka nie istnieje, bo nie wszyscy leją po nogach z tego samego.

Zaśmierdziało parabolą, ale chyba wiesz, co mam na myśli, crowleyowski akolito Mruga2