ParaMythology

Pełna wersja: Ghost Adventures - ciekawy film.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Przeglądając youtube'a wpadłem na dość ciekawy film, materiały pewnej grupy badającej zjawiska paranormalne, dzięki której nauczyłem się wielu rzeczy. Oceńcie sami, chodzi mi o dziewczynkę wychylającą się zza kościoła...

hmmm, ciekawe, ale.... dziewczynka, mnie zaciekawiła i mogła być, ale drugi film, to można obalić, bo to tez może być zwykły świetlik (niekoniecznie owad).
Na temat innych filmów to się nie wypowiadam, chodziło mi o tą dziewczynkę zza kościoła, jeżeli nie było ingerencji w plik, film jest nie do wyjaśnienia, nawet przez najgorszego sceptyka Mruga2
I tu byś sie zdziwił, ale to nie temat i czas, ale powiem, ze taka opcja też może być
Jak to nie miejsce i czas, w końcu to dyskusja o filmie, więc wal śmiało Mruga2
Dobra niech ci będzie,

Są 3 opcje do tej dziewczynki.....

1. Aspretri- To inaczej zabłąkana dusza, mniej więcej....
2. Crjasn- Złudzenie optyczne, ma na celu ściągnąć człowieka i go aktualizować do inych celów......
3. Abregh- Czyli jedno stanowiskowe, chodzi o to, ze może to być strażnik światła, pilnuje ładu i porządku na tym i na innych świecie.

*4. To fake....
Tak czy siak zjawisko paranormalne, naturalne to przecież nie było Mruga2 Co do fake'a, tak jak napisałem, trzeba było by oryginalny plik sprawdzić, czy nie było żadnej ingerencji itp.
Hej Wam, na tym forum jestem nowa, przybyłam z innego Mruga2 ale go nie ma już...
Ekspertem nie jestem od razu zaznaczę, ale wierzę (chociaż nie doświadczam).
Filmik super, oglądałam kilka razy (dziewczynkę) pauzując co chwila. Na tyle na ile dało to możliwość, aby zaobserwować jak porusza się osoba z kamerą. Bo myślałam nawet nad tym, że nie kadruje od razu na róg tylko lekko w lewo i gdyby miałby to być fake to postać zdążyłaby się schować za kamerzystę od jego prawej strony. Tyle mi przyszło do głowy ale nie wiem, nie mnie oceniać, ja liczę, że to prawdziwe nagranie.
Za to dziewczynka poniżej głowy jest ciemna bardzo(dlaczego?), i dostrzegłam coś jakby hmmm takie zniekształcenie tak jak predator na filmie jak robił się niewidzialny, ale to może moja wyobraźnia.

P.S. Piękne forum Uśmiech
Musiałaby być bardzo szybka Uśmiech Ale plus za dobre podejście do tematu, witamy na forum! Uśmiech
Witam serdecznie perełko, "nie chodzi by być mistrzem, ale by wierzyć i badać...."
Alhim Gliph, 1064 r., a tak na marginesie, to każdy ma prawo do własnej interpretacji materiałów.

Stron: 1 2 3