ParaMythology

Pełna wersja: UFO ponownie w Roswell?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cytat: Kosmici znów wylądowali w Roswell. Wynika tak przynajmniej z filmu, który w internecie zamieścili członkowie Alien Disclosure Group - brytyjskiej organizacji tropiącej ślady UFO na Ziemi - informuje "The Daily Mail".

Na nagraniu widać obiekt, który unosi się nad magazynami. Film miał być nakręcony z wnętrza samochodu jadącego autostradą w pobliżu Roswell w Nowym Meksyku. Pod koniec nagrania UFO ląduje rzekomo w pobliżu miejsca, gdzie w 1947 roku miał rozbić się inny obiekt pozaziemski.

Cytat:Dokładna lokalizacja, ani czas, kiedy miało powstać nagranie nie są znane - dodaje dziennik

Sceptycy twierdzą jednak, że film jest mistyfikacją, a świadczyć mają o tym chociażby europejskie, a nie amerykańskie modele samochodów, które na nim widać. Część internautów uważa, że teren też jest typowy raczej dla północy Europy, a nie pustynnego Nowego Meksyku.


A o to film do tego artykułu:


Źródło: Sfora

Co o tym sądzicie, jakoś nie wygląda mi to na fake, jednak jakoś nie potrafię bardziej sprecyzować swoich odczuć z owym artykułem.
Ciekawi mnie czemu na każdym filmie ufo jest okrągłe po środku okrąg wybrzuszony.....
Bez jaj, ale to następna podróbka, w kosmosie nie ma grawitacji i oporu przez co aerodynamika nie ma sensu, można by cegłę podłączyć do silnika i tak samo by latał w kosmosie jak inne obiekty.
To że w kosmosie nie ma, nie znaczy że na innych planetach nie ma, może po prostu oni wiedzą, że to będzie 'przydatne' na innych planetach i tak o to trafili na naszą, gdzie było to pewnie przydatne.
marne szanse na to, bardziej to niemiecki okręt hitlera, który zaginął a teraz sie pojawia by zbudzić zainteresowania again Mruga2
(23.02.2012, 10:24)krzysztof903 napisał(a): [ -> ]Ciekawi mnie czemu na każdym filmie ufo jest okrągłe po środku okrąg wybrzuszony.....
Bez jaj, ale to następna podróbka, w kosmosie nie ma grawitacji i oporu przez co aerodynamika nie ma sensu, można by cegłę podłączyć do silnika i tak samo by latał w kosmosie jak inne obiekty.

Tacy kosmici muszą pochodzić z jakiejś planety, co już pokazuje, że trzeba mieć jakąś aerodynamikę, aby wydostać się z strefy swojej planety. Jak już odwiedzają nas to zapewne odwiedzali też inne planety, gdzie kształt się przydaje. Poza tym w kosmosie działają siły, które się przyciągają, a taki kształt ułatwia wyrwanie się z tych sił.

Film bardzo realistyczny i naprawdę musiałby być profesjonalista z odpowiednim sprzętem, żeby coś takiego zrobić. Nie wiem czemu, ale zwykle UFO kręcone jest z daleka. Ja osobiście podbiegłbym jak najbliżej dziwnego obiektu Happy
wiesz, co Marcel, tylko dziwne że wszystkie wyglądają tak samo zawsze, skoro mają taką technologię to kształt zbędny w zasadzie, ponadto chyba że tylko jedna cywilizacja nas ogląda co było by dziwne no nie?
Mylisz się , technologia wiąże się ściśle z kształtem a co do aerodynamiki to wszystko co lata w naszej atmosferze napotyka opór więc kształt też ma znaczenie. Nie wszystkie UFO to dyski chociaż o tych najwięcej się słyszy. Ludzie donoszą o rożnych kształtach takich jak cygara , trójkąty, kule, obiekty zmiennokształtne ...
tylko ze przeważnie w materiałach filmowych są same talerze Mruga2
Bo to stereotyp i najchętniej ludziska fałszują nagrania właśnie z udziałem spodków , co nie znaczy że każdy film z latającym talerzem to mistyfikacja .
nie powiedziałem, ze każdy to mistyfikacja, ale......
Stron: 1 2