ParaMythology

Pełna wersja: Moje obserwacje duchów, UFO, itp.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Będę tutaj opisywać swoje obserwacje duchów i innych istot astralnych, które ostatnio miałem okazję zobaczyć moim wzrokiem astralnym (rozwinął mi się nieco), a także UFO i innych dziwnych zjawisk w mojej okolicy, od razu mówię że takie wyprawy to naprawde wciągający patent i na byle drodze, w lesie czy na cmentarzu to można sobie niezłych przygód natworzyć Happy No to jedziemy z koksem:

12.03.2012.

Siedze sobie przed kompem, jest tak przed 22:00. Dzwoni do mnie kumpel, że na niebie był jakiś dziwny obiekt w postaci 2 bardzo jasnych punktów obok siebie (myślałem że chodzi mu o Jowisza i Wenus, ale on upierał sie że to nie to). Poszliśmy na spacer przyjrzeć się temu. Obraliśmy kurs w stronę cmentarza na drogę na śmietnisko, otoczonej lasami. Po drodze na niebie widzieliśmy dziwne punktowe błyski (widywałem już takie w wakacje na działce), kolega mi mówił, że to sprawka Obcych, ja zresztą też tak uważam. Doszliśmy pod cmentarz, pod ostatnią latarnię na ciemnej drodze w las na śmietnisko. Zrobiła się dziwna atmosfera, znad lasu zaczęła napływać jakaś "Strefa Szarości", wyglądało to jak taka ciemnoszara mgła, wyczuwało się od niej atmosferę grozy, a nawet były lekkie problemy z oddychaniem gdy się w nią weszło. Na drodze przed sobą przy płocie cmentarza zauważyłem wielką ciemną istotę (ok 5 metrów wzrostu), kolega radził mi tam nie podchodzić, więc staliśmy i patrzyliśmy. Przy okazji widzieliśmy kilka małych istot. Najdziwnejsze było to, że Strefa Szarości zdawała się mieć swoje centrum gdzieś w lesie, i przemieszczała się, możliwe że jakby chciała nas zwabić. Kolega stwierdził, że ta strafa może być polem ochronnym statku kosmicznego Obcych, który właśnie wylądował w tym lesie (w tym miejscu jest sporo atrakcyjnej energii, sam tam chodzę czasem się ładować), a kosmici szukali tam czegoś. Co więcej, dziwne było zachowanie chmur, poruszały się z nienaturalną prędkością, tworzyły jakby dysk obracający się nad Strefą (a jak wiemy chmury normalnie powinny iść prosto z wiatrem). W dodatku ostatnia latarnia na drodze sama znikąd gasła i zapalała się. Zauważyliśmy na niej przyczepioną zwisającą istotę. Słyszeliśmy też wokół siebie dziwne dźwięki, coś jakby ćwierkanie, a według kolegi mogłabyć to rozmowa Obcych. W pewnym momencie Strefa Szarości zaczęła się oddalać, co ciekawe wraz z chmurami, a niebo zrobiło się czyste. Z kolegą podeszliśmy bliżej. W miejscu gdzie była wyczuwało się wyraźne, gwałtowne ochłodzenie, jakby wejście w strefę zimna. Po pewnym czasie zauważyliśmy bardzo silne światło wydobywające się znad lasu, gdzie wcześniej była Strefa, które świeciło około minutę, po czym łagodnie zgasło. Następnie z kumplem pogadaliśmy sobie trochę, i wróciliśmy do domów. Po drodze również działy się dziwne rzeczy, jak zchowanie kota na cmentarzu, któy miauczał na nas głośno i wyraźnie nas obserwował, oraz przetaczanie się przez miasto bardzo gęstej mgły na wysokości ok 1 m.

Ok, to narazie tyle, niebawem kolejne przygody Mruga2
Uważaj mogło się coś za tobą napatoczyć . Powodzenia w dalszych obserwacjach Happy
Hehe dzięki Mruga2 Na razie nic sie mnie nie uczepiło, zresztą staram sie być w miare ostrożny Happy
A nie miałeś przy sobie chociażby telefonu komórkowego aby w jakiś sposób spróbować udokumentować owe zjawisko? Może dobrze by było, żebyś następnym razem zabrał ze sobą jakiś aparacik czy coś w tym stylu?
no własnie, mógłbyś zlapać dowody jakieś;]w celu badań Mruga2i poznawczych i dla nas na forum do zobaczenia Mruga2
Hmm, nie myślałem o tym, ale dobry pomysł zarzuciliście Happy, no i przy okazji przypomniało mi się że aparaty i kamery czasami potrafią uchwycić astralne byty czy skupiska energii, więc następnym razem może spróbuję zrobić jakieś foty czy filmiki z tymi istotami Uśmiech
Nie może spróbuje tylko zrób to na pewno Happy pamiętaj! Telefon/aparat/kamera/kalkulator/cokolwiek innego w rękę i działasz! Uśmiech
Ok, nie ma sprawy, przyjmuję zlecenie Happy Hahahah, kalkulator, dobre Happy
postaraj się zrobić parę dobrych ujęć, aby to nie wyglądało jakbyś to żelazkiem kręcił Happy
Po zapadnięciu zmroku może być ciężko o dobre zdjęcia
Można użyć długiego naświetlania ale wtedy może się nic nie złapać... z drugiej strony jak będzie trochę oświetlenie to powinno coś być widać? Musisz zapytać naszych eksperów Cool Poza tym duchy się czasem "łapią" jakoś w tle Uśmiech
Stron: 1 2