ParaMythology

Pełna wersja: Złośliwy duch?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, przeglądając youtube'a, natknąłem się na ten dziwny film, co o nim sądzicie? Po bliższym zapoznaniu się z nim, widać różnego rodzaju cienie, które mogą wskazywać na fake. Zapraszam do komentowania!


Ja osobiście zauważyłam, że przy poruszaniu się szuflady zmienia się natężenie światła na biurku co jest raczej dziwne, powinno być jednolite chyba? Dziwny ten obraz jak dla mnie i to chyba fake.
Użytkownik ma 13 podobnych filmów, które ukazują domniemane nawiedzenia w jego domu, wszystkie wyglądają jak fake niestety, szczególnie "latające" rzeczy, wyglądają za każdym razem identycznie, jakby przyczepiono do nich sznurek i bujano w każdą stronę Uśmiech Ehhhh i po co ludzie wymyślają takie rzeczy?
nie widać tam zbyt dużo, kamerą mógł trząść sam nagrywający, firanki mogły się poruszać przez przeciąg lub jakiś wentylator zamieszczony wyżej poza "okiem" kamery, tabliczka mogła być ciągnięta nitką lub czymś innym mało widocznym. Nie przekonuje mnie to nagranie.
W pewniej chwili przed spadnięciem czegoś jest jakby przeskok w tym filmie, co już wskazuje raczej na montaż niż autentyczne nagranie. Filmik też zrobiony bez większej wiedzy o zjawisku poltergeista. Mało prawdopodobna autentyczność jak na moje oko Uśmiech
Nie będę zakładać nowego tematu dla mojego znaleziska, podebnę się pod Twój Janek Mruga2 mam nadzieję, że się nie pogniewasz. Zobaczcie - to dopiero złośliwy duch. Tak szybko wszystko się dzieje, że nawet nie wiem kiedy. Do tego obowiązkowe zakłócenia kamery. Być może to prawdziwe nagranie?

Cóż, za bardzo się nie znam, ale nawet ja powiedziałabym, że pierwsze to definitywnie fake Uśmiech Też zauważyłam tą zmianę światła i przeskok w pewnym momencie, poza tym wydaje mi się, że duchy nie przychodzą jak jakieś gwiazdy czy inni celebryci na zawołanie wtedy, gdy ktoś je zechce sfilmować i nie bawią się w otwieranie szuflady i obracanie krzeseł (chyba, że to poltergeisty) -_-"
Co do drugiego nie jestem pewna, bo faktycznie dość szybko następuje jedno po drugim, a tych sztućców skądś wylatujących nie dałoby rady zrobić metodą nitki. Z drugiej strony... czy poltergeisty mają możliwość bycia "w dwóch miejscach na raz"? Bo na tym filmie był moment, gdy po lewej stronie z otwartej szafki wypadały rzeczy, jakby ktoś je wyjmował i wyrzucał za siebie, a po prawej, kompletnie na przeciwko, ruszały się drzwiczki od innej szafki...
nawet, jeśli to są fake w obu przypadkach w filmikach, które daliście janeczek i Evell, to mimo to, wyglądaja naprawdę fajnie i aż wyobraźnia działa, co tez za duchy moga robić takie rzeczy Uśmiech
dawniej nie sądziłam, żę duch może potrafić dotykać przedmioty...jeśli jednak mocno skoncentruje energię swoją, to owszem, możliwe to jest, prawda?
@up
jak najbardziej, odpisuję z tel, sorki że tak drętwo

edytowałam polskie znaki // evell
Ona tez twierdzi, ze duch poprzestawiał rzeczy w kuchni. Na początku gada że nagrywała filmik o kosmetykach, poszła bo ktoś ja zawołał i wtedy się to stało. Zaczyna się od 53 sek.

Stron: 1 2