ParaMythology

Pełna wersja: Atak zwierząt
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
proszę o pomoc w zinterpetowaniu mojego dzisiejszego snu:

Sen rozpoczął się nad jeziorem połączonym z rzeką. Miałam przygotowaną wanienkę do kąpieli dzieci, moja mama powiedziała, że nałapała deszczówki, którą możemy dodać do wody i umyć dzieci. Po przelaniu jej do misy okazało się, że znajduje się w niej maleńka żmijka, hipopotam i lew (wiem jak to brzmi :P). Wszystkie zwierzęta w bardzo szybkim tempie zaczęły rosnąć, my stałyśmy zanurzone w jeziorze, a żmija kilkukrotnie próbowała podpłynąć do mojej mamy, po czym ukąsiła ją w szyję i odpłynęła. Przestraszeni uciekliśmy, zamykając bramę przy jeziorze. Po czym automatycznie znaleźliśmy się przed drzwiami wejściowymi od mieszkania moich rodziców. Okazało się, że hipopotam wyważył bramę, a teraz próbował sforsować drzwi, spod drzwi wysuwała się łapa lwa. Byliśmy przerażeni (do teraz jak o tym pomyślę odczuwam niepokój). Lew wydostał się na zewnątrz, ja złapałam moje dzieci (we śnie widziałam jedno), po czym wspięłam się na wysokie drzewo, tak, że lew nie był w stanie mnie dosięgnąć. Zobaczyłam idącą z dzieckiem kobietę. Lew ich zaatakował, kobieta położyła się na ziemi i krzyczała do swojego dziecka, aby udawało martwe, wtedy lew ich zostawi. Tak też się stało. Nagle znalazłam się w jakimś lokalu, coś a'la dyskoteka, zobaczyłam jak lew zaczął atakować ludzi. Ja ciągle próbowałam od niego uciec, przedzierając się przez ludzi. Nagle lew przeistoczył się w kobietę, którą zaczął podrywać obcy mężczyzna. Mężczyzna zaczął składać jej propozycje seksualne i sen się skończył....

....z tego co się orientuję w przypadku interpretacji snów znaczenie ma też "wzorzec rodzinny", w mojej rodzinie w zależności od zanieczyszczenia wody (im brudniejsza tym większe kłopoty zwiastuje) - jednak my stojąc w wodzie odczuwałyśmy przyjemne ciepło, a woda była czysta.

Czy ktoś podejmie się próby interpretacji tego snu jako całości? z góry dziękuję za pomoc Uśmiech
Akurat sny ze zwierzętami to jedna z bardziej skomplikowanych rzeczy do wyjaśnienia :P

Zwykle zwierzęta w snach wskazują na uczucia teraźniejsze czy to przeszłe. Rozważ swój sen w kontekście odczuwanych emocji przy spotkaniu ze zwierzęciem.

Sen może wskazywać na rosnące niebezpieczeństwo ze strony osób bądź czegoś, co przejawia uczucia odczuwane podczas snu w czasie spotkania ze zwierzętami. Dalsze losy mogą potoczyć się źle tak, iż problemy będą Cię prześladowały dopóki coś lub ktoś ich nie rozwiąże.