ParaMythology

Pełna wersja: Wezwanie Archaniołów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ponad aniołami w anielskiej hierarchii stoją Archanioły. W całym Wszechświecie istnieją miliony Archaniołów, jedna tylko kilku z nich kontaktuje się z nami na Ziemi. Są to potężne istoty z Wielkiego Centralnego Słońca, posiadające ogromną moc i światłość, a każdy z nich ma swój męski, jak i kobiecy aspekt. Możemy wyróżnić siedmiu Archaniołów współpracujących z naszą planeta, wraz z nimi bliźniaczymi płomieniami lub odpowiadającymi im żeńskimi uzupełnieniami, zwanymi Archaii. Są one połączone z siedmioma promieniami i pracują wspólnie z reprezentującymi te promienie Wielkimi Mistrzami Szambali.

Michał
[Obrazek: aaa.jpg]
Wezwanie

Archanioł Michał nie wymaga od was żadnej formułki – przybędzie do każdego, kto go przywoła. Możecie na przykład powiedzieć do siebie te słowa: Archaniele Michale, proszę, przybądź do mnie. Potrzebuję twojej pomocy! Potem w myślach opiszcie sytuację, w której potrzebujecie pomocy. Poczujecie jego obecność, gdy otoczy was ciepła energia.



Jofiel
[Obrazek: Arcangel_Jofiel%5B1%5D.jpg]
Wezwanie

Jeżeli znajdujecie się w nieprzyjemnej sytuacji, która stanowi manifestację negatywnych myśli, czas na pozytywne zmiany. Wezwijcie Jofiela, by naprawić zaistniałą sytuacje: Archaniele Jofiel ,proszę, pomóż mi w sytuacji (opisz zaistniałą sytuacje). Dziękuje za to, że pomagasz mi ujrzeć wewnętrzne boskie piękno we mnie i w ludziach dookoła. Dziękuję za Twą interwencję w tworzeniu piękna. Z wdzięcznością oraz w imię wszystkiego, co piękne, dziękuje Ci Jofiel.


Archanioł Chamuel

[Obrazek: Archangel%20Chamuel.jpg]
Wezwanie

Archaniele Chamuelu, wydaję mi się, że (nazwa rzeczy lub sytuacji) jest zgubiona. Wiem, że nic nie jest nigdy do końca stracone, bo Bóg jest wszędzie i widzi, gdzie wszystko się znajduje. Proszę, prowadź mnie i pomóż mi odnaleźć to, czego szukam. Dziękuje Ci Chamuelu.



Archanioł Gabriel
[Obrazek: Angel_Gabriel_1-1.jpg]
Wezwanie

Archaniele Gabriel, proszę o Twą obecność przy (opisz swój projekt). Błagam, uwolnij moje pokłady kreatywności i ześlij na mnie prawdziwą inspiracje. Pomóż mi otworzyć umysł, by mogły się w nim narodzić wyjątkowe pomysły. Proszę, pomóż mi podtrzymać energie i motywację będące rezultatem tych inspiracji. Dziękuję ci Archaniele Gabriel.



Rafael
[Obrazek: raphaelepilogue.jpg]
Wezwanie

Archaniele Rafaelu potrzebuje Twej pomocy (opiszcie sytuacje). Otocz i natchnij moje ciało swą potężną mocą uzdrawiania. Podaje się całkowicie woli Boga i wiem że w ten sposób otwieram się na jego dar – zdrowie. Dziękuję Ci, Boże i dziękuje Ci, Rafelu za siłę, witalność i szczęście.



Uriel

[Obrazek: 3402970277_b0a9d246c9.jpg]
Wezwanie

Archaniele Urielu, proszę o twoją poradę w kwestii (opisz sytuacje, w związku z którą potrzebujesz oświecenia). Potrzebuje jak najwięcej informacji, by dostrzec prawdziwe oblicze zaistniałego położenia. Proszę pomóż mi podjąć uzasadnioną decyzję, wypełnij mój umysł wszystkimi aspektami mojej sytuacji. Błagam, pomóż mi wyraźnie usłyszeć i zrozumieć te informacje i zachować otwartość umysłu. Dziękuję Ci Urielu.



Zadkiel

[Obrazek: archangel_zadkiel_by_dreamstone.jpg]
Wezwanie

Archaniele Zadkielu, proszę, pomóż mi uleczyć moje serce. Jeżeli przepełnia je nieżyczliwość, proszę pomóż mi się całkowicie od niej uwolnić. Jeżeli jest coś, czego nie dostrzegam, proszę, pomóż mi ujrzeć to jasno i wyraźnie. Jeżeli potrzeba mi współczucia, proszę, wypełnij moje serce miłosierdziem. Jeżeli przepełniają mnie zmartwienia i niepokój proszę, natchnij moje serc wiarą i spokojem. Teraz z pełnym zaufaniem powierzam swą sytuacje Tobie i Bogu. Wierzę, że Twa pochodząca od Boga moc uzdrawiania ogarnie każdy szczegół z bożą łaską, harmonią i mądrością. Dziękuje Ci.



Ariel

[Obrazek: 64-Archangel-Ariel.jpg]
Wezwanie

Archaniele Arielu, wzywam Cię. Pragnę pomóc matce naturze i poproszę Cię o wyznaczenie mi boskiego zadania. Proszę, utoruj mi drogę i wesprzyj mnie podczas mojej misji. Dziękuje Ci za radość, jaką jej wykonywanie przyniesie mojej duszy oraz całemu światu.



Metatron

[Obrazek: metatron_by_chonny.jpg]
Wezwanie

Jeżeli dziecko cierpi na (ADD) i (ADHD) i zostały mu zalecone lub przepisane lekarstwa, wezwijcie Archanioła Metatrona, by sprawdził, czy mogą mu być podane alternatywne leki:

Archaniele Metatronie, błagam o Twą potężna i miłosierna interwencję; pomóż (wstaw imię dziecka), u której/ego stwierdzono zaburzenia. Proszę pomóż nam poznać wolę Boga dotyczącą tego dziecka i pokieruj poczynaniami wszystkich dorosłych wokół niego, by postępowali, mają na względzie jego dobro. Poproszę pomóż nam stanąć stanowczo naprzeciw ludzi u władzy i dokonać tego, co uważamy za słuszne. Błagam, pomóż wszystkim dorosłym związanym z tym dzieckiem podejmować właściwe decyzje w jego imieniu oraz prowadzić dyskusje w sposób konstruktywny, nawet mimo różnicy zdań. Metatronie, proszę, chroń te dziecko od wszelkich krzywd teraz i w przyszłości. Dziękuję.



Sandalfon

[Obrazek: Sandalfon.jpg]
Wezwanie

Jeśli macie modlitwę, która pilnie wymaga odpowiedzi, przywołajcie Archanioła Sandalfona, powtarzając w myślach swoją modlitwę i mówiąc:

Umiłowany Archaniele Sandalfonie dostarczycielu wszelkich modlitw, proszę Cię o wsparcie. Proszę jak najszybciej dostarcz bogu mą modlitwę (wypowiedz modlitwę). Proszę przemów do mnie tak, by można było Cię usłyszeć i zrozumieć. Powiadom mnie o tym, czy moje modlitwy zostaną wysłuchane i powiedz, jeśli trzeba będzie zrobić coś, by zapewnić spełnienie moich próśb. Dziękuję Ci, Amen.




Azrael

[Obrazek: azrael.jpg]
Wezwanie

Nie potrzebujecie żadnego szczególnego stroju czy zachowania by wezwać Archanioła Azrela; wystarczy szczera chęć pomocy w sytuacji związanej ze smutkiem lub śmiercią. Pomyślcie o nim, a sam się zjawi. Oto proste słowa wezwania:

Archaniele Azraelu, proszę, pociesz mnie teraz. Pomóż mi wyleczyć rany. Błagam, uwolnij me serce od ciężaru i pomóż mi zrozumieć błogosławieństwo, jakie niesie za sobą obecna sytuacja. Proszę pomóż mi wyzwolić moje łzy i połączyć się z ukochaną mi osobą przebywającą w niebie. Proszę natchnij to połączenie energią, by umożliwić mi wyraźne porozumienie z(nim lub nią). Wiem że bliska mi osoba jest w pobliżu oraz że czuwasz nad nią i nade mną. Dziękuję Ci, Azraelu.



Haniel

[Obrazek: angelhaniel.gif]
Wezwanie

Jeśli macie przed sobą ważną funkcję do spełnienia, która wymaga nienagannego przedstawienia lub wyrafinowanego wdzięku towarzyskiego, poproście Haniel, by wam towarzyszyła. Możecie przywołać Haniel, powtarzając w myślach jej imię i opisując, czego potrzebujecie lub wygłaszając formalna inwokacje taką jak na przykład:

Archanielico Haniel opiekunko łaski, opanowania i uroku, proszę ześlij na mnie Twą boską energię miłosiernej mądrości w sytuacji (opis sytuacji). Dziękuje za to, że kierujesz moimi słowami, czynami i manierami oraz że pomagasz mi cieszyć się chwilą, jednocześnie sprowadzasz błogosławieństwa na wszystkich, którzy mnie oglądają i słuchają. Proszę by Twój boski magnetyzm przyciągał do mnie tylko pozytywną energię. Dziękuję Ci łaskawa Haniel.



Raziel

[Obrazek: 6a00d8341bffb053ef0105359f7cda970c-500wi.jpg]
Wezwanie

Wzywajcie Raziela, by pogłębić swoje zrozumienie koncepcji ezoterycznych, Wiadomości, które przekazuje, są niezwykle ważne, więc lepiej kontaktować się z nim w ciszy. Zamknijcie oczy, oddychajcie głęboko, wyciszcie swój umysł i powiedzcie w myślach te słowa:

Archaniele Razielu, proszę, pomóż mi otworzyć mój umysł na boskie tajemnice wszechświata. Pomóż mi pozbyć się ograniczających mnie przekonać i osiągnięć oświecenie. Pragnę Twego doradztwa w następującej sprawie (opisz problem, który wymaga rozwiązania; zadawaj pytania po kolei rób długie przerwy, by dać sobie czas na przemyślenie odpowiedzi). Dziękuje Ci Razielu, za Twoje nauki.




Raguel

[Obrazek: raguel.jpg]
Wezwanie

Raguel wspaniale zażegnuje konflikty. Jeśli macie za sobą kłótnie z kimś i potrzebujecie pojednania z tą osobą, wezwijcie Raguela i poproście o jego interwencje:

Archaniele Raguelu, dziękuje Ci za interwencje w moich relacjach z (wstaw imię osoby związanej z twoją sytuacją) i za sprowadzanie nas obojga do stanu spokoju i harmonii. Przyjmij mą wdzięczność za pogodzenie naszych odmiennych zdań z miłością i przy pełnej współpracy. Cenie moc przebaczenia, jaką oboje czujemy względem siebie. Wiem, że wolą boską jest wieczny pokój i wiem też, że jako dzieci Boga oboje jesteśmy ucieleśnieniem tego pokoju. Dziękuje, że pomaga nam żyć w tej prawdzie ,teraz i na wieki. W pokoju i wdzięczności, dziękuje Ci.



Jeremiel

[Obrazek: image5.png?imgmax=800]
Wezwanie

Jeśli interesuje was wasza przyszłość, wezwijcie Jeremiela, by ukazał wam ją i udzielił informacji na jej temat:

Archaniele Jeremielu, proszę, pomóż mi uwolnić od obaw, zmartwień z moją przyszłością... oraz z przyszłością świata (powiedz Jeremielowi o sytuacji, która wyjątkowo mocno zaprząta twoją głowę). Proszę o Twe prorocze wizje o przyszłości. Błagam, jasno naprowadź mnie co mogę zrobić lub zmienić, by stworzyć najważniejszą i najlepszą przyszłość dla mnie i ludzi związanych ze mną. Dziękuję Ci.


źródło