ParaMythology

Pełna wersja: Zaskakujące odkrycie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, jestem tu nowy Happy. Nie wiem czy o tym wiedzieliście jeśli nie to podzielę się z wami moimi spostrzeżeniami. Otóż niedawno, z jakiejś stronki (nie pamiętam jakiej) ściągnąłem zdjęcia przedstawiające wygląd człowieka za kilka milionów lat (czy jakoś takMruga2 ) W ich wiarygodność wierze, zostały stworzone przez kilka superkomputerów, które dzięki informacjom wyjściowym stworzyły dokładny obraz przyszłego człowieka. Zagadka: każdy wie jak kiedyś wyglądał człowiek. Małpa z małymi oczkami i małym mózgiem, dosyć duże usta i uszy. Do dzisiaj sporo się zmieniło: mamy większe czy i mózg, mniejsze usta... Idąc tą drogą można łatwo wykalkulować że w przyszłości człowiek będzie miał jeszcze większe oczy i mózg, mniejsze usta i uszy. Czy to wam czegoś nie przypomina?
[attachment=4]
Tak to jak najbardziej przypomina znanych nam "obcych". A może oni wcale nie są tacy obcy? Możliwe że kiedyś istniała taka cywilizacja jak nasza, ewoluowała i chce się zapoznać z nami "jaskiniowcami"? Raczej nikt nie wymyślił sobie dawno temu obcych. W internecie aż się roi od z zdjęć ufoludków z roswell, a przecież wtedy ludzie nie mogli jeszcze przewidzieć wyglądu człowieka za kilka tysięcy, milionów lat! A skoro wygląd przyszłego człowieka jest tak zbliżony do obcych to chyba jednak coś w tym jestMruga2. Co o tym sądzicie? Pozdrawiam.
Obcy to ludzie z tą różnicą że trochę różni od nas i znacznie starsi.
Ich zmiany genetyczne sprawiły ze wyglądają dosyć... nietypowo dla nas.
Ogólnie przyjęte jest że najwygodniej mieć sylwetkę humanoidalną.
Nietypowo, ale tylko z powodu ewolucji. Większy mózg będzie nam potrzebny żeby pomieścić więcej informacji (mnie już by się przydał Happy ), większe oczy z powodu oczywistego Mruga2. To właśnie umocniło moją wiarę w istnienie obcych.

Tyle że skoro to ludzie to być ich znacznie więcej? Może jest jakaś planeta na której są jeszcze dinozaury albo jaskiniowcy a za kilka milionów lat będą tacy jak my i ich odwiedzimy?
Dotknąłeś tak złożonego problemu że wymyka się opisaniu.
Jesteśmy w wielowszechświecie. Na dodatek jest on na różnych wymiarach i aspektach czasoprzestrzennych.
Tak więc istnieje wszystko co tylko może się zdarzyć, każda rasa czy gatunek...

Obcy mają takie mózgi bo żyją przeciętnie około 1000 lat.
Oczy odbierają też fale elektromagnetyczne i inne tryby widzenia.
Mógłbym ci opisać wiele, wiele rzeczy o nich ale czasu nie mam teraz. Chcesz to pytaj na PW albo w osobnych tematach bądź załóż jeden w którym będziesz zadawał po jednym, pytaniu. Tylko konkretnym.
Jestem skłonna uwierzyć, że tak możemy wyglądać w przyszłości, skoro mamy się porozumiewać mentalnie, po co nam uszy, już nie będziemy polować i nie musimy nasłuchiwać.
Wszechświat ponadto jest ogromny. Byłam na filmie w 3D zdjęcia z teleskopu Habla. Majestatyczne. Nasz układ słoneczny to zaledwie hmmm miniaturowa kropeczka w nim. Gdzieś tam na pewno są obcy jest i planeta gdzie są stwory takie jak dinozaury. Jednak najbardziej fascynowało mnie zawsze to, jak będą nazywać przedmioty codziennego użytku i jak będą wyglądać. Ale to temat na osobny wątek Mruga2
Zdziwisz się ale Telepatia ma wiele wspólnego z uszami.
uszy wychwytują fale elektromagnetyczne myśli które wysłał ktoś do ciebie.
To tak tylko dla wiadomości.
Oczywiście są też inne sposoby Mruga2
Znalazłem stronę gdzie jest opisana ewolucja człowieka. Nie jest to ta strona którą znalazłem kiedyś ale to też warto przeczytać http://odkrywcy.pl/gid,11901831,title,Ja...jecie.html
Co do Ewolucji Schemat Darwina jest niekompletny Ale o tym kiedy indziej.
I dlaczego sądzisz ze pochodzimy od małpy ?? I na czym te "super komputery" opierały swój wynik ?
Na informacjach wyjściowych czyli zmiany w ciągu kilku tysięcy lat, wszystko to obliczały i przetwarzały do tego jest potrzebny naprawdę mocny komputer.

To ze człowiek pochodzi od małpy jest udowodnione naukowo. Kiedyś na naszej planecie żyły tylko małpy (no i inne zwierzęta ale małpy najmądrzejsze) i to one tak ewoluowały. Bo od chipopotama to raczej nie pochodzimy Mruga2 .
Ja kiedyś w podinternecie znalazłem takie zdjęcie:
[Obrazek: 1382784_403351876456868_239686294_n.jpg]

[Obrazek: 1385379_403359373122785_1953150543_n.png]
Stron: 1 2