ParaMythology

Pełna wersja: Praca z czakrami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
CZĘŚĆ PIERWSZA

Samo rozbudzanie nie oznacza jeszcze pracy z czakrami. Oprócz tego jest mnóstwo rzeczy które można z nimi zrobić- w końcu to one przetwarzają uniwersalną energię w inne rodzaje.

Najpierw trzeba osiągnąć...

HARMONIA CZAKR
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRdklhLvt63cpLUasF0Hve...bzoTYiKQHQ]
Ważne jest jej osiągnięcie. Brak harmonii powoduje choroby i napięcia niebezpieczne dla ogólnej całości człowieka.
Dlatego też jest zalecane oczyszczanie głównego obiegu czakr co kilka dni dla pełnego rozwoju.

Metody
Są różne a najwięcej efektów daje seks. Nie ma w tym nic dziwnego gdyż ta forma ukazania się uniwersalnej energii jest bardzo silna.
Powoduje przepchanie nisko wibracyjnych energii w górę gdzie pod wpływem wyższych wibracji czakr rozpuszcza się.
Kontakt z drugą płcią otwiera nam czakry lepiej niż jakakolwiek metoda.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTYZqcaYSvqcI33yRjLfIq...vhlZPJtB2g]
I żeby nie było że znów zachęcam do seksu- podaję po prostu najlepszą metodę. Przeciwników z góry zlewam ciepłym moczem :P

By wszystko się udało musi być prawdziwe uczucie- samo pożądanie niewiele da i pozostawi po sobie tylko "kaca" a nie uczucie spełnienia.


Inna metoda to odnaleźć swój punkt równowagi energetycznej.
Znajduję się on w czakrze splotu słonecznego, dokładnie tuż za tą czakrą. Też jest wirem o nieznanym mi kolorze- ludzkie oko nie reaguje na ten kolor.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRdNEjfye7eKw2bhM4aEfi...Z0rkN9sdPw]

Można też zdać się na swego Mistrza (jeśli ktoś ma te szczęście). On wszystko sprawnie zrobi za was i nie będzie problemu. Jednak niewielu takich jest więc raczej licz na siebie. I tak w końcu zleci ci byś się tego nauczył bo to podstawa.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcR9GaIKag0EDuIcMZUBT6O...CVT-nHt__w]


Oprócz tego można siłą woli przepychać blokady ale w ten sposób możesz poranić czakry i przypadkowo zerwać ich połączenie. Nie polecam więc tego sposobu- tylko na własne ryzyko.
Albo punktowo podnosić prędkość wibracji w czakrach. Problem jest jednak z ustaleniem odpowiedniej wibracji gdyż źle ustawione bardziej zaszkodzą niż pomogą.

Polecam za to ładowanie się złotym światłem. Kolor złoty oznacza ewolucję ciała i duszy jednocześnie. Jeśli nie wiesz skąd czerpać złote światło polecam poprosić jakiegokolwiek anioła. Nawet jeśli jego energia będzie innego koloru to weźmie ją od innego i ci pomoże.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRaA98cYwSPYBzv0bgdh4M...LPC7DEIWvg]

Pozytywne emocje wprawiają w szybsze obroty wszystkie czakry. Najlepiej działa radość i miłość. Problem jest z całym światem który z jakieś przyczyny nie raz chce cie wbić w ziemię.

Ostatnia metoda to Technika Wiru.
Polega ona na utworzeniu białej kuli która krąży z coraz większą prędkością wokół ciebie wytrącając niskie wibracje z czakr. Jednak metoda ta wymaga dużej koncentracji.

CZĘŚĆ DRUGA JUŻ NIEDŁUGO
Enoch
Co od seksu zapewne tu niechodni Ze się tak wyrażę "zwykłe płukanko" tylko coś więcej(emocje,ogólne pożądanie itd.) tak? Happy
"Można też zdać się na swego Mistrza" wiesz ja nie wnikam ale to jest zaraz po metodzie seksualnej :P
Jejciu... to tylko tak się ułożył tekst :P

Tak, masz rację- tu nie chodzi o to. Im więcej prawdziwej miłości tym "lepsze" oczyszczenie.
Muszę to dopisać...
Powinieneś dopisać że pozytywne emocje (miłość,współczucie itd.) Także w dużym stopniu wpływają na Harmonie i rozwój czakr Happy



Panowie, proszę, dyskusje na sb // evell
~~ tak jest pani Evell oraz Błagam o przebaczenie .
Evell, właśnie dobrze że tu. Przecież dyskusja dotyczy tekstu.
Już poprawiłem.
Wybaczcie, że muszę to zaznaczyć w ten sposób. Jeśli chodzi o zwracanie uwagi autorowi tematu, że czegoś nie dopisał itd. to należy to robić prywatnie (SB, chat, PW). Jeśli już musicie sobie zwracać uwagę to proszę najpierw opisać to co nie zostało napisane (byle szerzej), a później dodać dopisek w stylu "tego zapomniał autor" Mruga2

Dyskusja nie powinna dotyczyć tekstu od strony korekcyjnej, a tego co dany tekst opisuje Mruga2

PS. Posty niepotrzebne zostaną usunięte za kilka dni, aby każdy zobaczył jak to wygląda!
Praca nad czakrami to też ich otwieranie tzn. aktywacja. Robimy to poprzez wizualizację kwiatu lub punktu o kolorze w danej czakry, jeśli wybieramy wersję z kwiatem to wizualizujemy jak ten kwiat się powoli otwiera.
Ojej... jaki fajny temat. Resner masz racje, seks i milosc to lek na wszystkie bolaczki tego swiata (prawie wszystkie). Radosc zycia to fajna sprawa, zamiast przymulac czakry i smucic sie, to lepiej myslec pozytywnie i cieszyc sie z tego co sie ma, albo po prostu z tego, ze zyjemy. Ja tylko dodam od siebie, ze na ta radosc zycia, ktora powinno sie miec w sobie bez wzgledu na okolicznosci zewnetrzne, maja rowniez wplyw bliscy i zwierzaki. Poza tym dobrze miec pasje, cos co cieszy. Dobrze rownowazy energie tez aktywnosc fizyczna czyli sport albo chociaz spacery. Uśmiech
Raz wizualizowałam otwieranie kwiatu właśnie, czakry trzeciego oka akurat, na tej wyjątkowo mi się udało skupić. Dziwnie się czułam, czoło pulsowało, przyznaję, że się wystraszyłam.