ParaMythology

Pełna wersja: Życie przed życiem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na pewno każdy z Was się zastanawiał (jeśli wierzy w reinkarnację) nad swoim poprzednim wcieleniem. Ja także. Jestem bardzo ciekawa, kim byłam w poprzednim i w jeszcze poprzednim. Marzy mi się hipnoza regresyjna, jednak jest droga. Wygrzebałam ciekawą stronkę z seansem dla kobiet i mężczyzn z hipnozą regresyjną. Autor twierdzi, że to działa. Jeśli nie uda nam się za pierwszym razem to na pewno za drugim lub kolejnym. Co ważne, trzeba znaleźć chwilę czasu, obowiązkowo w samotności i się temu poddać. Ja na razie próbowałam raz, ale tv i wiercący się obok partner śmiejący się z komedii, rozpraszał na tyle, że, pomimo podatności na hipnozę, nie udało mi się osiągnąć celu. Jednak serdecznie polecam a jeśli Wam się uda, opisujcie doświadczenia ;]

HIPNOZA

Gość

Niestety odnośnik nie działa. Nie słyszałem o takim typie hiponozy.
Mnie też zastanawia kwestia co było przed naszym obecnym życiem. Ale wiesz, że na reinkarnację istnieją dowody naukowe ? Są znane przypadki, że ludzie opisywali ze szczegółami, swoje życie z tamtych czasów wiedzieli o sprawach o których nie mieli prawa wiedzieć. Więc to całkiem możliwe, że jak skończy się nasze te obecne życie, to zagościmy tudzież na ziemi ponownie, ileś lat, dni może godzin ? później.

Swoją drogą ciekawe jak działa mechanizm reinkarnacji Uśmiech Dlaczego raz odradzamy się szybciej a raz wolniej ? Zastanawiałaś się też nad tym, a może już masz jakieś swoje przemyślenia ?