ParaMythology

Pełna wersja: Program na życie ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Program na życie ?


Każdy człowiek ma jakieś wyobrażenia o sobie. Twoje wyobrażenie o sobie , że jesteś pewnym szczególnym rodzajem człowieka , oddziaływuje na wszystkie twoje działania. Jeżeli poza wyobrażeniami o sobie samym , bazujesz na tym co inni ludzie o tobie mówią , to wtedy twoje zachowanie jest w pewien sposób przez tych ludzi programowane , zupełnie jak komputer. W ten sposób twoja prywatna rzeczywistość zostaje ukształtowana , niezależnie od konkretnych sytuacji, od tego w co wierzysz lub myślisz o sobie. Jesli ktoś przez wiele lat lat swego życia był ukierunkowywany negatywnie przez rodzinę , przyjaciół oraz instytucje wychowawcze , to można powiedzieć ,że takiemu człowiekowi została wyrządzona wielka krzywda. Co więcej ta sytuacja może się pogorszyć w przyszłości , gdyż negatywne myśli będą żądać od swego ciała haraczu . Negatywne programowanie przez innych , które niesie za sobą negatywne myślenie , wywołuje na każdej płaszczyźnie fizyczne destrukcyjne działanie . Myślenie tego rodzaju stopniowo ciągnie nasze ciało jak owcę na rzeź , stopniowo z wiekiem pogarszając zdrowie.
Negatywne nastawienie jest niewidoczną przyczyną wieli chorób , każdego członka ludzkiej rasy. Zostało to już zbadane i udokumentowane naukowo , tylko ludzkość jakby chciała o tym wszystkim w cichości zapomnieć.

Negatywne myślenie wpływa szczególnie w pierwszej kolejności na ludzi wrażliwych. Poza tym każda negatywność jest żywiona biernością. Każde poddanie się , każda kapitulacja życiowa dodaje jej sił.
Ludzie są na całe życie zaprogramowani , by zachowywać się w określony sposób i wierzyć w pewne rzeczy. System przekonań , który został stworzony przez ludzi , ukierunkowywuje twoje życie , stosunki międzyludzkie oraz zdrowie. System wierzeń , który przez programowanie i reakcję na nią został stworzony , najczęściej jest niezadawalający lub całkowicie niepotrzebny. Jesli według niego ukierunkowywujesz swoje życie , doprowadzi cię to prędzej czy później do wewnętrznego konfliktu z twoimi naturalnymi skłonnościami , potrzebami oraz talentami. W pewnym momencie po prostu stwierdzisz , że twoje życie poszło zupełnie w innym kierunku od tego co chciałeś , a ty nie miałeś nad tym kontroli. Prawda , że smutne ?

Takie więc , programowanie , które powoduje wewnętrzne rozdarcie , wyprowadza człowieka z jego naturalnej równowagi powoduje dysharmonie i wysokim stopniu szkodzi zdrowiu. Może ono działać jak bomba zegarowa , która poprzez trudności i stresy prowadzi nieuchronnie do rozwinięcia się choroby lub chorób.

Nic jednak cię nie zmusza , abyś brał udział w tej farsie , Nic cię nie zmusza , abyś był niewolnikiem swojego negatywnego programowania i fizyczznie i psychicznie skazać się na zagładę. Tak jak przeprogramowuje się komputer , a by działał prawidłowo , tak ty również możesz przeprogramować swoje życie . Możesz zastapić negatywne programowanie myślowe , za pomocą programowania pozytywnego . Programowanie pozytywne , jest jedynym , którego potrzebujesz . Stanowi ono jedyne pożywienie dla ducha , ciała i umysłu i jest warunkiem zdrowia i szczęścia. Czyż nie jest tak , że dobre ciepłe słowo odpowiednio wypowiedziane przez drugą osobę , pozwala wzbudzić w sobie taką siłę , że może każdego zadziwić. Zaprogramuj więc swoje życie tak , abyś był szczęśliwy i niczego nie żałował , gdy życie się zakończy.


net
Zgodzę się. Sama jestem przykładem który z dzieciństwa pamięta najlepiej tylko to, że się dzieciaka szykanowało i palcami wytykało i różne rzeczy paplało bo był "inny".
I to we mnie siedziało przez te wszystkie lata, i siedzi ciągle aczkolwiek tylko gdzieś tam z tyłu, za uchem. Smutny fakt jest taki, że to pozytywne autoprogramowanie przyszło mi dopiero stosować już po osiągnięciu pełnoletności co do tej pory pozostawia mi smaczek, że wcześniejsze lata życia były po prostu zmarnowane a do wielu osób w tym członków najbliższej rodziny mam żal którego się wiem, ze nie pozbędę, bo rzeczy powtarzana od dziecka wwiercają się na stałe w psychikę i zawsze będą jakoś oddziaływać.
Ważne jest, żeby jednak z tym pozytywnym programowaniem "obudzić się" w porę bo znam osoby co mają po 22 lata czy więcej nawet a ciągle żyją tym co im powiedział ktoś kiedyś etc. I widzę jak taka osoba jest po prostu cieniem tego kim powinna być.
Smutne. I zasmuca najbardziej to, że to najbliżsi właśnie tak krzywdzą.
To Know anything about stereos and what are the top best stereos are. Visit our website - Stereoguides