ParaMythology

Pełna wersja: Przypisywanie Bogów.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Możemy spróbować każdemu dobrać jakiegoś Boga z mitologii. Jeśli wiecie kogo uosabiacie NAPISZ. Prowadze to z Riley ;D. Można dopasować sobie paru bogów. Mruga2

Już paru rozpoznałam. Sądze ze będo pasować.

Kuźdapyr-Ares. Bóg okrutnej i brutalnej wojny. W astronomii uosabia barana, czyli znak zodiaku Kuźdy.

Gron-Pan.Pan był przedstawiany w postaci pół człowieka, pół zwierzęcia. Kopytko Gron ;>

Sagittariis (czyli jaxd) - Artemida.Bogini łowów, świata roślinnego i zwierzęcego, później czczona jako dziewicza bogini lasów i gór oraz jako bogini księżyca. Uważana była za patronkęmyśliwych. Jej strzałom przypisywano nagła i bezbolesną śmierć.Uchodziła za boginię mściwą.

Alessandra Alora - Iris. bogini tęczy, boska posłanniczka Zeusa i Hery, łączniczka nieba z ziemią i bogów z ludźmi. Zsyłała na ziemie deszcze, użyźniała pola, zaopatrywała chmury w wodę.

Enoch - Hera. (przepraszam ! xD)- Bogini mądrości.
Zamierzamy z Werr rozwinąć i przypisać każdemu pasującego do niego Bożka :d
Greckiego, Rzymskiego lub jakiegoś tam jeszcze Happy
To się trafiło bo ogólnie mam coś z Fauna (wolę to określenie) :P aż sobie pozwoliłam zrobić arta, bo nie ma go w spisie bogów i bożków Grecji i Rzymu Happy
A ja? A ja? :3
Też chcę mieć jakąś boginię przypisaną do mojego charakterku typowego aniołka połączonego z kotem Happy
Nie musi to być kobieta do kobiety. Niemusisz mieć Bogini. Mruga2
To, że płeć się nie musi zgadzać to widać po mnie i Faunie :P Happy
Jak tak myślę, to do Riley pasowałaby bogini Nike - opiekunka sportowców i wojowników, uosobienie zwycięstwa.
''Ta co króluje na niebie i ziemi'' ? nie sądze.
A ja ?
Stron: 1 2