ParaMythology

Pełna wersja: Test na predyspozycje do bycia czarownicą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
TEST NA PREDYSPOZYCJE DO BYCIA CZAROWNICĄ
Autorstwa Antona S LaVey

[Obrazek: czarownicaNightQueenLargeView.jpg]


Test ten odpowie ci na pytanie czy masz w sobie zdolności, aby praktykować sztukę czarostwa. Te trzynaście pytań pomogą określić twój obecny poziom kompetencji na drodze do umiejętności uprawiania tej diabelskiej sztuki. Tylko trzynaście spośród dwudziestu pytań ma istotne dla tego znaczenie. Pozostałych siedem jest nieważnych dla sprawdzenia twoich zdolności. Więc weź kartkę i długopis, wybierz teraz dokładnie trzynaście pytań i odpowiedz na nie, ponieważ nie wiesz, które z wszystkich dwudziestu są ważne. Po podjęciu decyzji, na które odpowiadasz, zaznacz je na „tak" albo „nie". Po odpowiedzeniu na trzynaście wybranych przez siebie pytań, przejdź na koniec tekstu i sprawdź odpowiedzi.

1. Czy kiedykolwiek ktoś zwrócił uwagę, że jesteś czarownicą?
2. Czy ktoś z twoich przodków lub krewnych był kiedyś czarownicą?
3. Czy dziś lepiej ci się powodzi niż rok temu?
4. Czy odnosisz wrażenie, że działają przeciwko tobie jakieś siły nadprzyrodzone?
5. Czy czarny jest twoim ulubionym kolorem?
6. Czy inni zabiegają o twoje towarzystwo bez twojej zachęty?
7. Czy zdarzają ci się napady zazdrości?
8. Czy kiedykolwiek doświadczyłaś czegoś, co można określić jako postrzeganie pozazmysłowe?
9. Czy rygorystycznie przestrzegasz higieny intymnej?
10. Czy uważasz, że inni postępują zgodnie z twoim życzeniem?
11. Czy urodziłaś się pod jednym ze znaków zodiaku: lew, skorpion, ryby?
12. Czy kiedykolwiek powiedziano, że jesteś skąpa?
13. Czy kiedykolwiek doświadczyłaś stanów mistycznych po zażyciu narkotyków?
14. Czy interesują cię filmy i programy telewizyjne poświęcone tematom okultystycznym?
15. Czy często nosisz bieliznę w kolorze czarnym lub krzykliwym?
16. Czy radzisz sobie z wykonywaniem codziennych czynności?
17. Czy uważasz się za intelektualistkę?
18. Czy obawiasz się konsekwencji uprawiana czarów?
19. Czy uważasz, że mężczyźni często zabiegają o twoje względy?
20. Czy nosisz przy sobie jakiś amulet lub przedmiot magiczny?


Jeśli odpowiesz poprawnie na 7-9 punktów, istnieje szansa, że jesteś dobrą czarownicą. Jeśli masz 10-12 punktów, jesteś na dobrej drodze do czarostwa, a jeśli masz pełne 13 punktów, masz prawdziwy dar i możesz zostać penowartościową czarownicą.










[Obrazek: czarownica.jpg]
















1. tak; 2. nieistotne; 3. tak; 4. nie; 5. nieistotne; 6. tak; 7. tak; 8. tak; 9 nie; 10. tak; 11. nieistotne; 12. tak; 13. nieistotne; 14. tak; 15. nie; 16. tak; 17 nieistotne; 18. nie; 19. nieistotne; 20. nieistotne.
Mam 4 punkty xD
Czyli jak widać dobrze robię nie tykając się bardziej magii niż jest to konieczne w danej sytuacji Uśmiech

Co do samego testu nie sądzę, by naprawdę sprawdzał nasze predyspozycje magiczne, ale jest całkiem fajną zabawą Uśmiech No i osobiście się uśmiałam sprawdzając odpowiedzi Happy
Test jest właściwie wstępem do książki traktującej o czarostwie i przedstawiającym czarownicę jako uwodzicielką i manipulatorkę. Jakby nie patrzeć spora część magii, którą stosujemy w kontakcie bezpośrednim właśnie tego się tyczy. Nie jest to czysta energia a raczej psychologiczne, emocjonalne podejście do drugiej osoby.
Magia właściwie na tym polega, wszystko to moc umysłu, nie ma opcji żeby nie wierząc w coś i nie wyobrażając sobie czegoś coś się stało. Nawet przy pracy z energią potrzebna jest chociaż odrobina wizualizacji, a o wierze w efekty nie wspomnę!
Książka ta ogólnie jest bardzo ciekawa i polecam ją wszystkim paniom, nawet nie czarownicom tylko kobietom, które chcą być pewne siebie i tego co robią Mruga2
10 -.-
7 słabiutko xD
wyszło mi 18 na tak
Suu? Jakim cudem wyszło Ci 18 na "tak", skoro spośród tych pytań miałaś wybrać tylko 13?
Kochana, zanim wykonasz jakiś test przeczytaj najpierw o co w nim chodzi Mruga2
Dokładnie, suu. Skoro znasz odpowiedzi to już średnio, żebyś ten test robiła poprawnie przynajmniej w najbliższym czasie :P Czytanie ze zrozumieniem... Jako księgowa nie powinnaś mieć z tym problemu, nieprawdaż?
(03.07.2012, 10:11)Anariela napisał(a): [ -> ]Suu? Jakim cudem wyszło Ci 18 na "tak", skoro spośród tych pytań miałaś wybrać tylko 13?
Kochana, zanim wykonasz jakiś test przeczytaj najpierw o co w nim chodzi Mruga2

Tyle że to Richard napisał za mnie bo powiedziałam mu jaki mam wynik, a on nie czytał ekstu powyżej:P a z pracy się zwolniłam Gorn:P
Co nie zmienia faktu, że ze zdolności czytania ze zrozumieniem zwolnić się raczej trudno.
Nie ważne. Strasznie kręcisz. I jeszcze wplątujesz w to rzekome osoby trzecie. No cóż.
Stron: 1 2 3