ParaMythology

Pełna wersja: Jak sprawdzić, czy Anioł Stróż czuwa nad nami?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 240px-Cortona_Guardian_Angel_01.jpg]
Od razu zaznaczę, że nie mam zamiaru obrazić Anioła żadnego, po prostu wywiązała się u mnie w domu wczoraj dyskusja, poszperałam troszkę w necie i znalazłam metodę podobną do tej, o której już słyszałam wcześniej.

Cytat:Każdy ma swojego Anioła Stróża i może sprawdzić to, co teraz napiszę. Kiedy rozpoczynasz załatwianie sprawy poproś swojego Anioła Stróża, aby pozdrowił Anioła Stróża tej osoby, która Tobie pomoże od razu albo wskaże, co masz dalej czynić, do kogo się udać. Pomoc Anioła Stróża możesz szczególnie sprawdzić w miejscu, gdzie pracuje wielu urzędników np. w Biurze Obsługi Klienta w ratuszach. Pozdrów Anioła Stróża osoby, która ma Ci pomóc. Wejdź do biura i czekaj. Zobaczysz, kto się Tobą zainteresuje.Wrażenie niesamowite.

Słyszałam o troszeczkę innej metodzie. Prośbę do Swojego Anioła Stróża należy napisać na kartce, aby porozmawiał z Aniołem Stróżem tej drugiej osoby. Przyznaję, że prosiłam o ułaskawienie byłej niedoszłej teściowej, by mnie wtedy polubiła. I jakoś tak się stało.

Od siebie mogę dodać, że warto Mu podziękować, jakoś tak czuję wewnętrznie.

O rozmowach z Aniołem pisali już inni, a tego nie potrafię, więc pozostaję przy takich malutkich kroczkach Uśmiech

Co do wynikłej wczoraj dyskusji, zastanawia mnie to, czy ktoś z Was ma możliwość stwierdzenia, że przy kimś czuwa Anioł Uśmiech

źródło
Z tymi Aniołami Stróżami to prawda. Wiele razy mi się udawało. Nawet jeżeli prosiłem żeby mi coś się udało. I tak było. Ale nie za każdym razem pomoże. To pewnie dlatego, iż trzeba mieć umiar.
Żeby człowiek liczył na siebie i się nie lenił. Ale drobna pomoc od czasu do czasu... Anioł pomoże Happy
Napisać na kartce... no nie wiem. Nie próbowałem, ale czy anioły nie są inne? W sensie że trudniej im czytać tekst niż odczytywać myśli człowieka którego chronią. Ale nie! Cofam- jednak da się. Myśli przelane na papier zachowają stabilność dłużej niż w głowie.
(20.07.2012, 09:03)Enoch napisał(a): [ -> ]Żeby człowiek liczył na siebie i się nie lenił. Ale drobna pomoc od czasu do czasu... Anioł pomoże (...).

(...) Myśli przelane na papier zachowają stabilność dłużej niż w głowie.
Zgodzę się w pełni, należy mieć umiar, ale także potem podziękować i docenić otrzymaną pomoc i swojego Anioła.


Dlatego miało być na kartce, zapomniałam dodać, że trzeba ją nosić przy sobie. Ja włożyłam do kolorowej malutkiej kopertki po bileciku na życzenia (takie co się wstążką do prezentu przywiązuje, niekiedy są z kopertkami).
Ja tam nie mam problemow z wiara w anielska pomoc. Przeciez oni czytaja w myslach. Zawsze jak mam dylemat to Aniol Stroz, poproszony o pomoc zrobi cos, co ulatwi mi podjecie decyzji. A kiedy jestem smutna, to nagle leci pocieszajaca piosenka o wymownych slowach. Bywa, ze odezwie sie dawny znajomy i podsunie rozwiazanie. Nic nie dzieje sie ot tak, anioly na pewno maja duzy udzial w pomaganiu ludziom. Mozna prosbe spisac na kartce i poprosic zapalajac swiece albo po prostu intensywnie pomyslec, jesli czasu brak na rytual.
Witam , ciekawie prawicie , wypróbuję ten sposób w urzędzie Uśmiech

Apropos komunikacji z Aniołem Stróżem to myślę że warto powiedzieć że jest to trochę tak jak z modlitwą , wyrażamy swoją intencję (prośbę ) otrzymujemy wskazówkę czy inspirację ale na koniec musimy sami podjąć decyzję - czyli zachowana jest tu zasada wolnej woli. Warto prosić Anioła o pomoc , to otwiera im pole do działania - bez łamania tej zasady (wolnej woli).

Ciekawy artykuł - fragment Księgi Duchów Anioł Stróż .

pozdrawiam
Pytasz jak sprawdzić? Podpowiadam--- zapisz się na wizytę u psychiatry.
(13.10.2014, 13:01)marian adonajski napisał(a): [ -> ]Pytasz jak sprawdzić? Podpowiadam--- zapisz się na wizytę u psychiatry.

Marianie, podaj nam adres swojego a wybierzemy się wszyscy zbiorowo Uśmiech
To, w co kto wierzy jest indywidualną sprawą każdego i chociażby kultura wymaga tego aby nie obrażać cudzych poglądów. Jeśli nie potrafisz wdać się z nikim w polemikę na wyższym poziomie to chociaż nie dokuczaj Uśmiech Ja nie wierzę w Anioły aczkolwiek nie przesiaduję tu tylko po to i nie przeglądam forum po to, żeby kogoś obrazić, wyśmiać, dokuczyć...