ParaMythology

Pełna wersja: E.V.P. czyli tym razem do posłuchania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wszyscy wiemy co to jest nagranie E.V.P. Jeżeli nie, odsyłam do artykułu współpracującej z nami grupy SWN

Poniżej kilka nagrań(w sieci jest tego pełno), co sądzicie? Pareidolia czy prawdziwe EVP?















Tutaj podaję link, gdyż umieszczanie na stronach zostało wyłączone.
http://www.youtube.com/watch?v=rUNCI0jeO6E

Sentyment mnie wziął i zacząłem grzebać na dysku, a że pewnego razu miałem problem z dyskiem i wszystkie materiały poszły się "gwizdać" przypomniałem sobie że miałem kiedyś konto na wrzucie, i tak oto znalazłem te 3 kilkusekundowe kawałki Happy jednak coś pozostało po starszej działalności! Uśmiech

Pierwsze jest absolutnie najlepszym evp jakie dotychczas nagrałem, nie chodzi mi o treść, chodzi mi o jakość, kawałek ten nawet nie leżał obok programu do obróbki audio co klasyfikuje go jako EVP klasy A - najlepsze z możliwych Uśmiech

[Obrazek: audio.png]

Dla tych co mają problemy z uszami Uśmiech Po słowach "Chce z Tobą porozmawiać" ktoś mi odpowiada od razu i jednocześnie zagłusza moje słowa: "Nazywam się Arek"


Drugi kawałek to mój mały eksperyment robiony podczas wigilii... w tym czasie aktywność paranormalna naprawdę wzrasta, po moich słowach słychać dwa kroki oraz od 5 sekundy faceta, który mówi "dziękuje"

[Obrazek: audio.png]



trzeci kawałek również klasy A, już nie pamiętam o czym mówiłem jeśli chodzi o ten czas, ale odpowiedź TAK padła wyraźnie...

[Obrazek: audio.png]


Pozdrawiam!
Nie wiem Janek co bierzesz, ale widać że sam to nagrywałeś. Przynajmniej pierwsze tak wygląda. Wesołych świąt? Przecież widać że udawane...
Nie wiem kolego o co Ci się teraz rozchodzi, ale tak, sam to nagrywałem, nie wiem jak na to wpadłeś, czyżbyś potrafił czytać ze zrozumieniem, czy to po prostu wrodzona intuicja? Te 3 kawałki to wycinki z dłuższych sesji evp jakie przeprowadzałem jakiś czas temu. Co do Twoich wątpliwości, prosiłbym o rozwinięcie tematu, co Ci się tutaj nie zgadza, cisza na forum taka była a tu proszę bardzo, widzę że będę miał trochę rozrywki Uśmiech


@Offtop
Następnym razem prosiłbym o trochę więcej szacunku, nie piliśmy razem wódki, brudzia nie było więc następnym razem słowa "Nie wiem Janek co bierzesz" prosiłbym zamienić np. na "Nie zgadzam się z Tobą Janku" lub też "Według mnie to co tutaj wrzuciłeś to totalna ściema", ewentualnie innego rodzaju stwierdzenia, że kolego jesteś na nie i coś Ci tam jednak nie pasuje w tym co napisałem. Pozdrawiam i z utęsknieniem czekam na odpowiedź Uśmiech
Słyszałam właśnie tak swoje imię przeciągle jakby półszeptem, jak na 1 filmie od góry (30 sek). Nie nagrałam tego, bo po pierwsze sam kontakt mnie zaskoczył, a po drugie nie miałam wtedy czym. To było z 12 lat temu. Opis w dziale duchy