ParaMythology

Pełna wersja: Żegnajcie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak jak domyślacie się po tytule posta, odchodzę. Ostatnie wydarzenia oraz moje własne przemyślenia dały mi do zrozumienia że pora odejść od publicznego udzielania się w forumowej tematyce i sprywatyzować swoją działalność w dziedzinach magicznych. Również chciałem wszystkim (no, prawie wszystkim) podziękować za nowe znajomości, wspólnie spędzony czas i za wiedzę jaką tutaj nabyłem, no ale tak jak wszystko ma swój początek i koniec, tak i na mnie przyszła Godzina W, czyli godzina Wyjazdu, mojego z forum. Może jeszcze kiedyś wrócę, ale raczej to mało prawdopodobne.

Żegnajcie.

Dział "Przywitaj się" nie jest od pożegnań, lepiej wcisnąć do Hydeparku. Mimo to wielka szkoda, że odchodzisz. Mam nadzieje, że będziesz do nas zaglądać i może kiedyś wrócić./// Ingridka6
Pamiętaj, że zawsze będą tu czekać kapcie na Ciebie, jakbyś postanowił wrócić : > Tak więc szczęścia na nowej drodze życia, ale wracaj szybko Mruga2
Zegnaj Atomowy Magu T=T Pamiętaj że zawsze będzie tu na ciebie czekać Wódka i bombowiec QQ
Ah szkoda szkoda że odchodzisz teraz sam bd musiał robić tu libacje. trzymaj się ziom! Mruga2