chevron_left chevron_right
Zaloguj Zarejestruj

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


filter_list
Biokineza
Autor Wiadomość
Asriel Veir Semis Offline
Elektryczny Czarownik

Posty: 32
Dołączył/a: 04 2017
Reputacja: 3
Biokineza 21.11.2018, 21:23    #1

Evin Nelis! Dzisiaj napiszę co nieco o biokinezie Uśmiech 

"Czym jest biokineza?"
Jest to dziedzina medycyny niekonwencjonalnej, która zajmuje się wpływaniem na nasze umysły w celu wymuszenia pewnych procesów. UWAGA! Nie wszystkie choroby da się wyleczyć przy użyciu tych metod. Poza hakowaniem umysłu w celu leczenia chorób, wykorzystuje się ją w celu wprowadzania zmian w ciele i umyśle. Popularne zmienianie koloru oczu, czy skóry hipnozą, to właśnie biokineza, jednak to tylko wierzchołek ogromnej góry lodowej Uśmiech

"A co z ograniczeniami? Biokineza ma jakieś?"
Tak. Nie uleczysz z jej użyciem wielu chorób złożonych, czy genetycznych. Nie zmienisz swojego ciała na okropnie nienaturalne. Jeżeli chcesz mieć czerwone jak krew oczy, albo  kocie łapy... lepiej też zostaw biokinezę w spokoju.

"Jak się nauczyć biokinezy?"
Umie to chyba każda osoba, nawet Ty Uśmiech Wiele magicznych uzdrowień, to zasługa autosugestii, a tzw. placebo działa na podobnej zasadzie. Wierzysz, że jakiś lek Cię uzdrowi, to rzeczywiście może pomóc. W czasie największych wojen, gdy skończyły się leki, medycy podawali żołnierzom cukier mówiąc, że to lekarstwo. Żołnierze zdrowieli.

                     
W przypadkach, kiedy chcesz wymusić jakąś zmianę, jak zmiana koloru oczu, musisz się skupić i wierzyć, że Twój kolor oczu to (wstaw kolor). Musisz to często powtarzać. Często przydaje się znajomość swojego ciała. Chcesz rozjaśnić skórę/oczy/włosy, myśl, że Twoje melanocyty pracują słabiej, przez co jest mniej barwnika. Albo, jeżeli chcesz pozbyć się przeziębienia, że zarażone komórki słabną, a Twoje ciało jest silniejsze w walce z chorobą.

"A co jeżeli nie wierzę w to?"
Jeżeli nie wierzysz, to jest mały problem, ale też można łatwo temu zaradzić. Po prostu wmawiasz sobie, że coś działa i robisz to z takim zaangażowaniem, że Twój mózg w to uwierzy. Możesz też skorzystać z biokinetycznych plików audio.

"Plików Audio?"
Tak Happy Pliki audio z odpowiednimi dźwiękami, o odpowiednich częstotliwościach mogą wspierać jakąś myśl i wzmacniać autosugestię. Jeżeli chcesz zmienić kolor skóry na jaśniejszy, co jest trudne, nie będziesz słuchać dźwięków, które kojarzą się z grubymi, ciemnoskórymi osobami, ale raczej takich, które relaksują Cię i czujesz się biały/biała/białe i lśniący/lśniąca/lśniące.Napisałem bardzo skrótowo i w uproszczonym (mam nadzieję dla każdego zrozumiałym) stylu, więc jeżeli chcecie, proszę o pisanie w komentarzu swoich pytań, uwag, czy tego, co Wam nie pasuje Uśmiech

Ψ      "Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania"      Ψ
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.11.2018, 21:23 przez Asriel Veir Semis.)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości