chevron_left chevron_right
Zaloguj Zarejestruj

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


filter_list
Blond włosa kobieta straszy w restauracji
Autor Wiadomość
Marcelo Offline
Arcymistrz

Posty: 688
Dołączył/a: 10 2010
Reputacja: 55
Blond włosa kobieta straszy w restauracji 01.11.2010, 21:00    #1

Illinois USA – w tym czasie pracownicy Contry House, restauracji w Clarendon Hills, są zajęci odpowiadaniem na pytania dotyczące ducha, który krąży w tejże restauracji.

Missy Dupre, właścicielka restauracji, mówi, że Contry House nie „krzyżuje” się z opowiadaniem o miejscowej zjawie, ale pracownicy tej restauracji są przygotowani do opowiedzenia historii tego ducha w każdej, wymagającej tego chwili.

[Obrazek: 08_10_24_countryhouse.jpg]

Legenda mówi, że pewna młoda, atrakcyjna blondynka w latach 50 spotykała się regularnie z barmanem. Pewnego wieczoru przyszła do niego bardzo roztargniona i poprosiła go, by zaopiekował się jej dzieckiem. Mężczyzna wzbraniał się, a ona niezwłocznie opuściła lokal. Niedługo po tym wjechała swoim samochodem w drzewo.

Od tego czasu powtarza się to wielokrotnie, wiele razy w ubiegłych latach. Oczywiście pracownicy rozpowszechnili swoje własne wersje tejże legendy poprzez dodawanie przerażających „składników”. Można poczuć zapach jej perfum i usłyszeć jej kroki. Na dodatek przez lokal mają przelatywać bez powodu serwetki.

Menager Lynn Banks przez wiele lat nie wierzyła tym wszystkim opowieściom, a w restauracji Contry House pracuje już od 26 lat. Jednak teraz jest pewna, że w lokalu dzieje się coś bardzo dziwnego. Ona sama słyszała dziwne dźwięki.

Przy stole 13, gdzie zazwyczaj siedziała młoda kobieta, widywano niezliczoną ilość dziwnych rzeczy. Na różnych zdjęciach można dostrzec między innymi orby. Kolejnym pomieszczeniem jest łazienka, z której też dochodzą dziwne odgłosy, ta zaś ma również być nawiedzana.

Inkwizycję czas zacząć!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości