chevron_left chevron_right
Zaloguj Zarejestruj

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


filter_list
Channeling
Autor Wiadomość
Marcelo Offline
Arcymistrz

Posty: 688
Dołączył/a: 10 2010
Reputacja: 55
Channeling 17.03.2012, 17:22    #1

Jest to fenomen parapsychologiczny, który pozwala na komunikowanie się z bytami niefizycznymi (opiekunowie, aniołowie itd.). Głównie polega to na łączeniu się z istotą niematerialną za pomocą kanałów. Kanały te można porównać do kanałów radiowych - każda jakby istota nadaje na własnych "częstotliwościach". Człowiek chcący się połączyć z takim bytem musi pamiętać, że to owe istoty wybierają właściwego do połączenia człowieka. Największym problemem podczas komunikacji jest brak oddania pełnej kontroli bytowi przez człowieka.

[Obrazek: 118430channeling2.jpg]

Drogą channelingu otrzymujemy głównie informacje dotyczące Ziemi i kosmosu. Byty często zwracają uwagę na złe działania prowadzone przez człowieka na planecie. Zadając pytania bytom często otrzymane odpowiedzi są niejednoznaczne.

Wierzyć, czy nie wierzyć? Na to pytanie trzeba odpowiedzieć sobie indywidualnie. Wiadomo, że metoda ta nie podlega żadnym naukowym metodom weryfikacji, co nie jest wcale tak obce w przypadku ezoteryki i parapsychologii.

Jak zacząć? Aby zacząć przygodę z channelingiem musimy się nastroić do odpowiednich energii. Osobiście polecam medytację, która pozwala wyczuć energie i nawet je odróżniać. Rodzajów medytacji jest wiele, każdy może sam wybrać swój własny tok nauczania. Jak już zaczniemy się wgłębiać w to wszystko powinniśmy usłyszeć głosy. Musimy odróżniać słyszane dźwięki. Niektóre z nich będą naszym wewnętrznym głosem, inne głosem opiekuna, a inne to właśnie te inne Mruga2

Inkwizycję czas zacząć!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości