chevron_left chevron_right
Zaloguj Zarejestruj

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


filter_list
Demoniczne zdjęcie...z własnych archiwów..Pomocy
Autor Wiadomość
WysokieLoty Offline
Przybysz

Posty: 1
Dołączył/a: 03 2015
Reputacja: 0
Demoniczne zdjęcie...z własnych archiwów..Pomocy 23.03.2015, 15:09    #1

Historia ze zdjęcia:

Jestem osobą sceptycznie podchodzącą do tematów „paranormalnych”, jednak wydarzenia, które miały miejsce bardzo dużo dały mi do myślenia. Fotografia została znaleziona w starej willi w Zakopanem, po śmierci jej właścicielki. Zdjęcie było specyficznie zapakowane (wtedy nie zwróciło to mojej uwagi). Bardzo mnie zaciekawiło od razu, gdyż mimo że było stare (datowane jest na przed/początki okupacji) wyglądało jak przerobione komputerowo. Zastanawiało mnie przez dłuższy czas i mimo że widziało je wiele osób – nikt nie potrafił mi powiedzieć co przedstawia zdjęcie. W okresie, w którym do mnie trafiło pojawiła się u mnie totalna bezsenność. Po półtora roku braku snu (nie spałam już po około 5 dni), zgłosiłam się na leczenie. Po bardzo silnych lekach usypiających zaczęłam spać, ale zaczęły mnie dręczyć sny – mocno związane z tym zdjęciem.
Wielokrotnie śniło mi się, że siedzę u siebie w domu w salonie, a na fotelu siedzi mała dziewczynka (w charakterystycznej fryzurze) i uśmiecha się do mnie. Na początku bałam się jej, jednak w którymś momencie zdobyłam się na odwagę i odezwałam się do niej we śnie pytając kim jest. Odpowiedziała z uśmiechem na twarzy: „Nie wiesz kim jestem? Przecież jestem księżniczką”. Wtedy się obudziłam. Później dziewczynka ta pojawiała się w innych sytuacjach w innych snach. Do tego pojawiał się drugi sen, w którym patrzę przez okno u siebie w domu i chodnikiem pod blokiem idą ludzie – i nagle jedna osoba z tłumu (kobieta ubrana jak ta na zdjęciu) wznosi się do góry patrzy na mnie i zbliża się w moim kierunku. Bardzo się bałam tego snu, bo mimo że udaje mi się „kierować” swoimi koszmarami – ten był nie do opanowania i powodował ogromny lęk.
Nagle umarła osoba bardzo mi bliska i rozmawiając z rodziną o dziwnych zdarzeniach opowiedziałam o zdjęciu. Kiedy po długim czasie wyciągnęłam je (by pokazać innym) – obok kobiety pojawiła się postać mężczyzny – widoczna bardzo wyraźnie pod światło (on stoi na równi z kobietą). Wcześniej tej postaci nie było na zdjęciu! Na pogrzeb mojej bliskiej osoby przyjechała akurat osoba, która w mojej rodzinie „jest znana” z „dziwnych zdolności”, w które nikt niby nie wierzy, ale niejednokrotnie ich zadziwiła. Kiedy pokazałam mu zdjęcie (nic o nim wcześniej nie mówiąc) miał bardzo dziwny wyraz twarzy. Kiedy fotografia została położona na ręce i on „machał nad nią swoimi rękami” zaczęła dosłownie parzyć, tak że została cofnięta dłoń, a zdjęcie zamiast spaść na dół zgodnie z prawami grawitacji poleciało z powrotem na półkę! Osoba z tymi zdolnościami powiedziała mi, że kobieta na zdjęciu trzyma za rękę dziewczynkę (jej opis dokładnie odpowiada tej z mojego snu), oraz że jest z tym zdjęciem związana liczba 26 (co jest moją datą urodzenia). Nie powiedział nic więcej, prócz tego, że muszę się go pozbyć.
Ostatnio śni mi się nazwa Jarubal, Jerubal, ale nie wiem jak to wszystko powiązać.
Co myślicie?
[Obrazek: pcPuPuo6j]Fota
DarkRoven Offline
Przybysz

Posty: 11
Dołączył/a: 10 2014
Reputacja: 0
RE: Demoniczne zdjęcie...z własnych archiwów..Pomocy 25.03.2015, 10:45    #2

Mieszkam w Zakopanem i najbardziej z tego wszystkiego ciekawi mnie gdzie dokładniej znaleziona była ta fotografia. Może coś przegapiłaś?

''Spośród tych, co oddychają i chodzą po ziemi, nie ma nikogo bardziej godnego pożałowania niż człowiek''.
Evell Offline
Czarownica
Administratorzy
*******

Posty: 452
Dołączył/a: 02 2012
Reputacja: 52
RE: Demoniczne zdjęcie...z własnych archiwów..Pomocy 29.03.2015, 16:56    #3

Fotografia faktycznie bardzo dziwna, jakby kobieta na nim lewitowała. Na niczym nie stoi... obok nic nie widzę. Czy szukałaś informacji nt. miejsca, w którym znaleziono to zdjęcie? Jakaś stara historia. Na pewno gdzieś musi być jakaś wzmianka, jakieś archiwa itp. Czy to wszystko co się wydarzyło odnośnie zdjęcia?

The Tarot Reader
DarkRoven Offline
Przybysz

Posty: 11
Dołączył/a: 10 2014
Reputacja: 0
RE: Demoniczne zdjęcie...z własnych archiwów..Pomocy 13.04.2015, 21:37    #4

Hey! Napiszesz mi skąd są te zdjęcia? Chętnie przeszłabym się do miejsca, w którym serio może coś być.

''Spośród tych, co oddychają i chodzą po ziemi, nie ma nikogo bardziej godnego pożałowania niż człowiek''.
Evell Offline
Czarownica
Administratorzy
*******

Posty: 452
Dołączył/a: 02 2012
Reputacja: 52
RE: Demoniczne zdjęcie...z własnych archiwów..Pomocy 16.04.2015, 20:06    #5

Obawiam się, że się nie dowiemy. W innym miejscu prześledzono historię zdjęcia i Userka otrzymała już swoją odpowiedź i może już do nas nie zajrzeć niestety Sad

The Tarot Reader
DarkRoven Offline
Przybysz

Posty: 11
Dołączył/a: 10 2014
Reputacja: 0
RE: Demoniczne zdjęcie...z własnych archiwów..Pomocy 17.04.2015, 21:33    #6

Ech... szkoda, bo tak czekam i czekam. No trudno Sad.

''Spośród tych, co oddychają i chodzą po ziemi, nie ma nikogo bardziej godnego pożałowania niż człowiek''.
Arronax Offline
Nowicjusz

Posty: 95
Dołączył/a: 04 2014
Reputacja: 1
RE: Demoniczne zdjęcie...z własnych archiwów..Pomocy 19.04.2015, 10:59    #7

A wiesz gdzie prześledzono i co wiadomo o tym zdjęciu ?

Pozdrawiam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości